Ta oferta pracy jest nieaktualna od 14 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Front-End Developer (Regular)

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2019-06-07

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jeżeli chcesz pracować w dojrzałej firmie posiadającej w swoim portfolio ciekawe międzynarodowe projekty, sięgać po nowe wyzwania, pracować z najnowszymi rozwiązaniami – dołącz do nas!

    Nasz zespół nieustannie się rozwija i liczy już ponad 50 specjalistów i specjalistek.
    Nasze biura znajdują się w Krakowie, Rybniku i Monachium.

    Miejsce pracy: Kraków lub Rybnik

    O NAS:

    • Istniejemy od 15 lat. Jest nas ponad 50 osób
    • Pracujemy z biur w Krakowie, Rybniku i Monachium
    • Tworzymy międzynarodowe, polsko-niemieckie zespoły projektowe
    • Uczymy się nawzajem programowania, a nie wdrażania na szybko
    • Pracujemy w oparciu o nowoczesny i dojrzały stack technologiczny (Webpack, Sass, Vagrant, Docker, Jenkins CI, Vue.js) oraz własne dedykowane narzędzia, które ułatwiają nam codzienną pracę
    • Korzystamy z komercyjnych narzędzi WebStorm, Slack, Jira, Confluence
    • Wewnętrzna satysfakcja jest dla nas bardzo ważna. Starannie dobieramy projekty, aby mieć satysfakcję z ich implementacji
    • Każda osoba w firmie, łącznie z zarządem, ma techniczny background
    • Pracujemy w podzespołach nad mniejszymi elementami całości. Każdy podzespół jest autonomiczny i może zmieniać swoje narzędzia pracy

    OFERUJEMY:

    • Pracę w wielomiesięcznych, wieloosobowych projektach e-commerce
    • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie
    • Komfortowe biuro w Krakowie lub Rybniku. Większość osób pracuje bezpośrednio z biura. Nasze krakowskie biuro podzielone jest na część głośną (open space) i cichą (prywatne pokoje) wszystko w loftowych klimatach (460m2) na Zabłociu. Biuro w Rybniku to niewielki open space 2x 40m2
    • Ruchomy czas pracy. Pracę planujemy sobie sami, ale zakładamy, że w godzinach 10-15 większość osób jest dostępna do komunikacji
    • Służbowego MacBook Pro (z dodatkowym monitorem ultrapanoramicznym, Magic Mouse, klawiaturą) i własne biurko. Nie lubisz Apple? Możesz mieć Dell
    • Benefity: prywatną opiekę medyczną w Medicover (dla Ciebie i Twojej rodziny), kartę Multisport Plusindywidualny budżet szkoleniowy dla każdego, kursy językowe (gdy zbierze się grupa: Kraków — niemiecki i angielski, Rybnik — angielski)
    • Nielimitowaną i niekończącą się kawę Lavazza, herbatę, zimne napoje, owoce i przekąski
    • Lunch za free i konsole do gier dla tych, którzy potrzebują chwili relaksu
    • Ligę bilardową w godzinach pracy w Krakowie a w Rybniku ligę bowlingową po godzinach
    • Bardzo liberalne podejście do tego co robimy
    • Dostęp do szkoleń, certyfikacji i konferencji – im bardziej zwiększysz swoje umiejętności, tym lepiej dla nas
    • Pracę w międzynarodowym środowisku – tworzymy rozwiązania na rynek niemiecki, rynki międzynarodowe i czasami na polski
    • Czy jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem? Oczywiście:) Ale to, co naprawdę jest ważne: ufamy sobie i każdy z nas robi dokładnie to, co do niego należy, a to nam pozwala na zachowanie luzu i sporego dystansu
    • Pracę przyjazną dla kobiet- zatrudniamy już wiele programistek, chętnie nawiążemy współpracę z kolejnymi :)
    • Wiemy, że komunikacja i sprawny przepływ informacji są ważne. Ale kto powiedział, że muszą być nudne? Raz w miesiącu, w piątkowe popołudnie siadamy i omawiamy ogólnofirmowe tematy — na luzie i z firmowym piwkiem w dłoni
    • Wynagrodzenie dla B2B: w przedziale  7 500 - 9 500 PLN netto + VAT, dodatkowo 20 dni płatnego "urlopu"
    • Wynagrodzenie dla umowy o pracę: w przedziale 4 800 - 6 000 PLN netto
    • Wynagrodzenie zależne jest od doświadczenia i umiejętności pracy z Front-endem oraz stażu pracy przy projektach komercyjnych

    TWOJE ZADANIA:

    • Udział w projektach e-commerce
    • Opracowanie warstwy prezentacji / interface’u sklepów internetowych z użyciem HTML, CSS i JavaScript (wykorzystujemy Vue.js)
    • Programowanie nowych funkcjonalności, modułów, rozszerzeń oraz utrzymywanie istniejącego kodu
    • Komunikacja i współpraca z międzynarodowym zespołem i partnerami (w języku angielskim)
    • Udział w spotkaniach i call'ach (z zespołem i/lub partnerami)

    TO PRACA DLA CIEBIE, JEŚLI
    (UWAGA, PONIŻSZE ZDANIA ŁĄCZY LOGICZNE AND :) )

    • Jesteś doświadczonym/ną Frontend Developerem (masz min. 2 lata doświadczenia w programowaniu komercyjnym
    • Wiesz jak wykorzystywać HTML, CSS (bardzo dobra znajomość) oraz znasz jeden z preprocesorow SASS lub LESS (min. dobra znajomość, my pracujemy na SASS), aby całość działała zgodnie z założeniami
    • Jesteś programistą z dobrą znajomością JavaScript (ES6+) i umiejętnością programowania (wiesz czym jest referencja, obiekt, klasa, interface, jak działa map/reduce)
    • Wiesz co to jest Webpack
    • Masz doświadczenie z Vue.js lub innym frameworkiem JS (np. React lub Angular)
    • Potrafisz korzystać z systemu kontroli wersji git, z npm i znasz podstawy node.js
    • Masz doświadczenie w pracy przy projektach e-commerce i/lub chcesz w takich projektach pracować
    • Swobodnie posługujesz się językiem angielskim i nie masz oporów przed mówieniem (kontakt z zagranicznym zespołem i partnerami wymaga codziennych rozmów w tym języku)
    • Potrafisz zdefiniować założenia na podstawie dialogu z osobami nietechnicznymi — zorientowanymi biznesowo (Project Managerami), dla siebie i innych członków zespołu
    • Z łatwością przychodzi Ci: praca w zespole, samodzielne szukanie rozwiązań i podejmowanie decyzji. Myślisz analitycznie, lubisz to co robisz i niełatwo się poddajesz
    • Odnajdujesz się w samozarządzających się zespołach z płaskimi strukturami
    • Można na ciebie liczyć
    • Posiadasz spore zasoby poczucia humoru

    JAK WYGLĄDA PROCES REKRUTACYJNY?

    Nasz proces rekrutacyjny to: krótka rozmowa telefoniczna (odpowiadamy na Twoje kluczowe pytania, poruszamy podstawowe dla nas kwestie, sprawdzamy znajomość angielskiego), szybki test do wykonania w domu oraz osobiste spotkanie (omawiamy kwestie techniczne i to czy do siebie pasujemy. My pytamy i Ty pytasz). Po nich następuje moment na obustronne decyzje.

    Zapraszamy do udziału w rekrutacji.

    Zapoznaj się z informacjami dot. danych osobowych: https://praca.creativestyle.pl/obowiazek-informacyjny

    Prosimy o umieszczenie na CV poniższej klauzuli:

    Zgodnie z art. 7 ust. 2 RODO wyrażam wyraźną i dobrowolną zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w tym w Curriculum Vitae (CV) przez Creativestyle Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie, w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji.

    Kliknij w przycisk APLIKUJ.

    Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    benefity
    kariera