Oferta pracy

Front-End Developer Senior

Centrum Programowania T1 sp. z o.o.

20 00030 000 brutto / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

  • React.js

  • jQuery

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie, rozwój i wsparcie wewnętrznych systemów edukacyjno-szkoleniowych,

  • zapewnienie wysokiej jakości dostarczanego kodu,

  • odpowiedzialność za poprawność dokumentacji technicznej projektu,

  • ścisła współpraca z innymi obszarami firmy, m.in. z obsługą klienta czy marketingiem.

Nasze wymagania

  • znajomość JavaScript, HTML 5 & CSS - poziom ekspert

  • wysoko rozwinięte umiejętności z zakresu Responsive/Mobile

  • znajomość React JS + Next.js

  • umiejętność posługiwania się Sass/LESS/webpack/npm, biblioteki jQuery

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • współpracę wyłącznie z klientem wewnętrznym – programuje wyłącznie na potrzeby wewnętrznych projektów,

  • dostęp do systemu kafeteryjnego Motivizer,

  • szkolenia – wewnętrzne i zewnętrzne,

  • pełny wymiar urlopu (26 dni) niezależnie od stażu pracy/rodzaju umowy,

  • możliwość zmiany wynagrodzenia po 12 miesiącach pracy.

Zajmujemy się tworzeniem, rozwojem i utrzymaniem systemów e-learningowych. Jesteśmy prężnie rozwijającym się startupem w branży szkoleń i edukacji.

W naszej pracy stawiamy na elastyczność w zakresie doboru technologii do potrzeb realizowanych projektów.

Przewiń do profilu firmy