Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Front-end Developer (Specjalista/Specjalistka)

eRecruiter

10 00011 800 netto (+ VAT) / mies.
  • opolskie

    opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • RWD

  • JavaScript

  • React.js

  • Redux

Mile widziane

  • TypeScript

  • Git

  • Visual Studio

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie zaawansowanych funkcjonalności za pomocą frameworków javascriptowych takich jak np. AngularJs, React/Redux

  • Wspomaganie procesu testowania aplikacji

  • Zapewnienie wysokiej jakości i przejrzystości tworzonego kodu HTML, CSS oraz JavaScript

  • Tworzenie responsywnych layoutów przy użyciu HTML i CSS

  • Korzystanie z Less, Sass, Bootstrap

  • Wykorzystywanie gotowych bibliotek JavaScript i jQuery

  • Wprowadzanie modyfikacji w istniejących skórkach, pluginach i widgetach WordPress

  • Efektywne korzystanie z repozytorium kodu (TFS, GIT)

Nasze wymagania

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Dobra znajomość #HTML5, #CSS3 (#LESS), #RWD

  • Dobra znajomość #JavaScript

  • Znajomość #React, #Redux

  • Umiejętność dzielenia się wiedzą, wysoka komunikatywność

  • Znajomość TypeScript

  • Umiejętność pracy z system kontroli wersji GIT oraz narzędziami Visual Studio

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 8

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • kanban

Skład zespołu

  • frontend developer

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

I Spotkanie online

2

Zadanie domowe

3

II Spotkanie online

eRecruiter

Recruitment Solutions sp. z o.o. jest częścią Grupy Pracuj, która jest właścicielem serwisu Pracuj.pl. Codziennie pomagamy tysiącom rekruterów w Polsce znaleźć idealnych kandydatów - Ciebie też. Jesteśmy liderem wśród rozwiązań wspierających rekrutacje w Polsce, sprzedawanych w modelu Software as a Service (SaaS). Umożliwia on sprawne zarządzanie rekrutacjami oraz bazą kandydatów w firmie.

Przewiń do profilu firmy