Oferta pracy

Front-end Developer

KLG Solutions Sp. z o.o. O firmie

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

KLG Solutions jest innowacyjną firmą oferującą kompleksowe wsparcie w modelowaniu procesów biznesowych z zastosowaniem najnowszych dostępnych na rynku technologii informatycznych. Zatrudniamy specjalistów z dużym doświadczeniem w realizacji złożonych projektów, zarówno dla klientów biznesowych jak i dla administracji publicznej. Dobrze rozumiemy procesy biznesowe specyficzne dla różnych dziedzin gospodarki, jak usługi finansowe, ochrona zdrowia, ubezpieczenia społeczne i wiele innych.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie oraz rozwój aplikacji webowych zgodnie z dobrymi praktykami programistycznymi
  • Analiza specyfiki rozwiązań i sugerowanie podejścia do realizacji

Wymagania:

  • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia jako Programista JavaScript / Front-end
  • Doświadczenie w tworzeniu front-end’u na różne przeglądarki
  • Znajomość:
    • Angular 2+
    • Angular Material
    • Narzędzi kontroli wersji, np. GIT
    • TypeScript, JavaScript, HTML5 i CSS3
  • Umiejętność debugowania (Chrome DevTools)
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Biuro w centrum Szczecina
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Prywatna opieka medyczna LuxMed
  • Zajęcia językowe z native speakerami
  • Międzynarodowe projekty
  • Sympatyczny zespół
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLG Solutions Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż Administratorem moich danych osobowych jest KLG Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672), ul. Domaniewska 3712.43; Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected] Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba, że wcześniej wycofam swoją zgodę ze znaną mi procedurą.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy