Oferta pracy

Front-End Developer

ARforceO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Do projektu związanego z rozbudową międzynarodowej platformy e-Commerce poszykujemy kandydatów na stanowisko:

Opis projektu:

  • Rozwój jednej z największych platform e-commercowych w Polsce
  • Wdrożenie projektów, które powstają od zera
  • Duży wpływ na dobierane technologie
  • Regularne spotkania projektowe: kickoff, daily, retro
  • Praca tylko z klientem wewnętrznym
  • Zespół około 40 osobowy dobrany w mniejsze zespoły podzielone zadaniowo

Główne zadania

  • Tworzenie aplikacji desktopowych oraz mobilnych na potrzeby wewnętrzne pracujących pod dużym obciążeniem
  • Integracja z serwisami zewnętrznymi

Używane technologie i metodyki:

  • JavaScript (natywny)
  • ReactJS
  • HTML5
  • CSS3
  • Webpack
  • CSS (SASS)
  • GIT (BitBucket)
  • Agile, SCRUM, Kanban
  • Docker, JIRA, Confluence, SonarQube, Selenium
  • Google Cloud Platform, Terraform
  • Środowiska wytwórcze i testowe w pełni "zdockeryzowane" (docker-compose)

Korzyści dla Ciebie:

  • praca zdalna po okresie wdrożenia
  • wynagrodzenia adekwatnego do posiadanych umiejętności i zaangażowania w pracę
  • prywatna opieka medyczna
  • karta Multisport lub pakiet Netflix&Spotify.
INFORMACJE DOTYCZĄCE PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH.

Administratorem Twoich danych osobowych jest ARforce Sp. z o.o. z siedzibą w Sopocie przy ul. Mikołaja Reja 13/15 81-874 Sopot
Dane zbierane są dla potrzeb przeprowadzenia na Twoją rzecz procedury poszukiwania projektów IT spełniających Twoje oczekiwania.
Masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Podanie danych osobowych jest dobrowolne i wymaga wyraźnej zgody, ale jest konieczne do przeprowadzenia procedury poszukiwania projektów IT spełniających Twoje oczekiwania.
Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych możesz otrzymać tutaj: www.arforce.pl/odo
Miejscowość:
Gdańsk/Kraków
/Szczecin/Rzeszów
/Wrocław/Olsztyn
Poziom:
REGULAR
Model Współpracy:
UMOWA O PRACĘ/
UMOWA B2B
Czas trwania:
BEZ TERMINU KOŃCOWEGO

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy