Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Front-end Developer

Piotr Dec Pollyart Profesjonalne strony internetowe

5 0007 000 brutto / mies.
  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • HTML

  • CSS

  • Joomla

  • WordPress

  • Prestashop

  • PHP

Mile widziane

  • WCAG

Twój zakres obowiązków

  • kodowanie stron internetowych z dostarczonych przez grafika layoutów

  • zarządzanie stronami opartymi na CMS Joomla, Wordpress

  • wdrażanie nowych rozwiązań oraz bug fixing

  • tworzenie od podstaw sklepów internetowych opartych na systemie Prestashop

Nasze wymagania

  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy z JavaScript, HTML, CSS, PHP,

  • udokumentowane doświadczenie - portfolio,

  • dojrzałość zawodowa i bardzo dobra organizacja pracy,

  • otwartość na ciągłe podnoszenie swoich kompetencji,

  • entuzjazm i zaangażowanie w realizowane zadania,

  • doświadczenie z systemami CMS tj. Joomla, Wordpress,

  • doświadczenie z Prestashop.

  • znajomość standardu WCAG

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole w jednej z topowych agencji IT w województwie kujawsko - pomorskim

  • możliwość realizacji zadań o dużym stopniu odpowiedzialności i samodzielności

  • możliwość rozwoju zawodowego i doskonalenia warsztatu

  • narzędzia do pracy

  • pyszną kawę

  • wsparcie doświadczonego zespołu

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

Cześć #Toruń! Czy znajdzie się tu jakiś łebski frontendowiec? Właśnie kogoś takiego nam trzeba!

Jesteśmy Pollyart - agencja marketingowa z Torunia ze specjalizacją w obszarach IT. Na co dzień przygotowujemy kampanie reklamowe w mediach społecznościowych. Tworzymy także strony i sklepy internetowe. Na swoim pokładzie mamy programistów, grafików, specjalistów od marketingu i copywriterów. Dzięki temu bierzemy odpowiedzialność za całość działań marketingowych.

Dlaczego warto do nas dołączyć? Bo jesteśmy fajni 😆 i szukamy kogoś do stałej współpracy. Nie mamy co prawda owocowych czwartków, ale też jest spoko.

Więcej o nas dowiesz się z Facebooka https://www.facebook.com/POLLYARTstronywww

i z naszej strony www https://pollyart.pl/

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV wraz z krótkim uzasadnieniem (w wybranej przez siebie formie), dlaczego chciałbyś dołączyć do naszego zespołu.