Oferta pracy

Front-end Developer

SII Sp. z o.o.

  • Toruń

    Toruń, kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze 7 dni
    do: 26 maj 2022
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

System operacyjny

O projekcie

Budujemy zespół doświadczonych specjalistów, który będzie odpowiedzialny za realizację międzynarodowego projektu w dziedzinie ochrony zdrowia. Rozwijamy różnorodne aplikacje, m.in. system służący do komunikacji pacjentów i lekarzy.

Dołącz do nas i razem zmieniajmy świat!

Twój zakres obowiązków

  • Praca jako programista w zespole Scrum/Agile, który produkuje oprogramowanie medyczne klasy HIS (70% - development nowych funkcjonalności, 20% - bug fixing, 10% - testowanie)

  • Aktywne uczestnictwo w tworzeniu koncepcji i wdrażaniu rozwiązań

  • Tworzenie testów automatycznych (jednostkowe, integracyjne, wydajnościowe)

  • Dbałość o jakość kodu oraz całego produktu

  • Dokumentacja tworzonych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Komercyjne doświadczenie w programowaniu w języku JavaScript/TypeScript

  • Dobra znajomość HTML5/CSS3/SCSS

  • Znajomość frameworka AngularJS/Angular2+ będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość dobrych praktyk programistycznych

  • Gotowość do ciągłego doskonalenia swojej wiedzy i kwalifikacji

  • Umiejętność czytania i pisania dokumentacji technicznej w języku angielskim

  • Doświadczenie w projektach R&D będzie dużym atutem

To oferujemy

  • Pierwsze miejsce w rankingu Great Place to Work 2021 - to dzięki opiniom pracowników otrzymujemy tytuł i wdrażamy nowe pomysły

  • Dziesiątki fascynujących projektów dla prestiżowych marek z całego świata – możesz je zmieniać dzięki aplikacji Job Changer

  • Stabilność zatrudnienia – 1 MLD PLN przychodu, brak długów, status preferowanego dostawcy u wielu klientów

  • Fantastyczna atmosfera stworzona przez wszystkich Sii Power People

  • Stawiamy na Twój rozwój - meetupy, webinary, platforma szkoleniowa i blog technologiczny – Ty wybierasz

  • 500 000 PLN rocznie na Twoje pomysły - taką kwotą wspieramy pasje i akcje wolontariackie naszych pracowników

  • Bogaty pakiet benefitów - prywatna opieka zdrowotna, platforma MyBenefit, zniżki na samochody i więcej

  • Komfortowe miejsce pracy - pracuj w naszych biurach klasy A lub zdalnie

Etapy rekrutacji
1

Wyślij do nas swoje CV

2

Weź udział w rozmowie rekrutacyjnej

3

Poznaj projekty dopasowane do Twoich potrzeb

4

Podejmij decyzję i zacznij swoją przygodę z Sii!

Tak się u nas pracuje