Oferta pracy

Front-End Developer

SEMSTORM International Sp. z o.o.O firmie

SEMSTORM International Sp. z o.o.

Walczyka 7

Warszawa

SEMSTORM to uznane polskie narzędzie wspierające skuteczny marketing w wyszukiwarkach. Od 2013 roku dostarczamy klientom zaawansowanych analiz i precyzyjnych wskazówek w zakresie SEO, SEM i content marketingu. Pomagamy marketerom, agencjom i branży e-commerce w codziennych działaniach promocyjnych. Zostaliśmy wielokrotnie nagrodzeni, SEMSTORM jest laureatem takich branżowych nagród jak Aulery czy Ekomersy. Wprowadzamy nowoczesne rozwiązania w segmencie big data czy natural language processing. Zaufało nam prawie 50 000 użytkowników. Poszukujemy osób, które mogą wesprzeć nas w warstwie front-end systemu.

Opis stanowiska:

  • Rozwój i utrzymanie front-endu aplikacji SEMSTORM.
  • Tworzenie wtyczek do najpopularniejszych przeglądarek i systemów CMS.
  • Współtworzenie sieci robotów pozyskujących dane do systemu SEMSTORM.
  • Ścisła współpraca z architektem informacji i back-endowcami.
  • Projektowanie czystego kodu aplikacji, spełniającego standardy kodowania poszczególnych platform i systemów.

Wymagania:

  • Minimum średniozaawansowana znajomość JavaScript, najlepiej w wersji co najmniej ECMAScript 2016.
  • Doświadczenie z jQuery lub innym frameworkiem JavaScript.
  • Znajomość HTML5 i CSS3.
  • Znajmość REST i JSON.
  • Znajomość angielskiego niezbędna do czytania i tworzenia dokumentacji technicznej (minimalnie poziom średniozaawansowany – B2).

Mile widziane:

  • Portfolio zrealizowanych projektów albo publiczne repozytorium na GitHubie lub podobnym serwisie.
  • Umiejętność tworzenia aplikacji w node.js.
  • Doświadczenie w tworzeniu wtyczek do przeglądarek.
  • Znajomość Twitter Bootstrap.
  • Praca w systemie kontroli wersji SVN lub GIT.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 4 000 do 8 000 netto w zależności od umiejętności i doświadczenia.
  • Pracę w nagradzanym startupie dla największych marek na rynku.
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, dużą niezależność i swobodę.
  • Pracę w zespole otwartym na kreatywne idee i „szalone” eksperymenty.
  • Nielimitowaną kawę ;)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy