Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Front-end Developer

CS Group Polska S.A.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • Angular

  • HTML

  • CSS

  • Visual Studio

Mile widziane

  • Git

  • T-SQL

  • .NET Core

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie, rozwój i utrzymanie aplikacji i serwisów w technologiach JavaScript/Angular, HTML, CSS

  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji realizowanych rozwiązań

  • Udział w pracach analitycznych w celu określenia wymagań biznesowych, jakościowych oraz określenia terminów realizacji zadań.

  • Współpraca z innymi członkami zespołu deweloperskiego w zakresie architektury rozwiązań

  • Raportowanie postępu prac

  • Współpraca z Klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym w celu określenia wymagań Klienta;

  • Zapewnienia dostępności i ciągłości wdrażanych systemów

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość JavaScript/Angular, HTML, CSS, Visual Studio

  • Umiejętność pisania spójnego, logicznego i przejrzystego kodu

  • Umiejętność testowania tworzonych rozwiązań pod względem wydajności i sprawnego odnajdowania potencjalnych błędów w działaniu aplikacji

  • Umiejętność szybkiego uczenia się i odnajdowania efektywnych rozwiązań wynikłych problemów

  • Umiejętność projektowania funkcjonalności w oparciu o specyfikację

  • Umiejętność szybkiego przyswajania nowych technologii

  • Umiejętność pracy w zespole (otwartość na nowe pomysły i dialog)

  • Rzetelność, dbałość o szczegóły

  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy, zarządzania czasem oraz zadaniami

  • Terminowość, solidność i dokładność

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne

Podział czasu pracy
70%

development

20%

spotkania

10%

bug fixes

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu

Skład zespołu

  • frontend developer
  • project manager

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

CS Group Polska S.A.

CS Group Polska to jedna z największych agencji interaktywnych w Polsce. Specjalizujemy się w działaniach, które zwiększają widoczność firm w sieci oraz doradzamy przedsiębiorcom, w jaki sposób skutecznie poszukiwać klienta w Internecie.

Chcesz nas poznać? Wejdź na http://csgroup.pl

Przewiń do profilu firmy