Oferta pracy

co to?

Front End Developer

Instytut Łączności-Państwowy Instytut BadawczyO firmie

  • Szachowa 1, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Instytut Łączności-Państwowy Instytut Badawczy

Szachowa 1

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • ReactJS

  • Redux

  • Hooks

  • OOP

  • ES6

  • GIT

  • Webpack

Mile widziane

  • Java

  • OpenLayers 3

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i implementacja aplikacji webowych,

  • Współudział w testowaniu tworzonych i rozwijanych aplikacji,

  • Współpraca z zespołem programistycznym, testowym i projektowym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe,

  • Posiada doświadczenie w tworzeniu stron/aplikacji webowych - min 2 lata,

  • Charakteryzuje się bardzo dobrą znajomością JavaScript,

  • Charakteryzuje się bardzo dobrą znajomością ReactJS, Redux, Hooks,

  • Posiada praktyczną znajomość OOP w Javascript / ES6,

  • W stopniu podstawowym zna GIT,

  • Posiada praktyczną znajomość narzędzi do budowania takich jak Webpack.

  • Umiejętność programowania w językach: Java,

  • Znajomość biblioteki OpenLayers 3,

  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy w oparciu o umowę o pracę,

  • Pracę w przyjaznym zespole,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Elastyczne godziny pracy.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Instytut Łączności – Państwowy Instytut Badawczy to niezależna instytucja badawczo-rozwojowa w dziedzinie telekomunikacji i technik informacyjnych. Pracujemy nad rozwojem sieci telekomunikacyjnej państwa, normalizacją i standaryzacją systemów oraz urządzeń telekomunikacyjnych, tworzymy specjalistyczne oprogramowanie.

Przewiń do profilu firmy