Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Front-End Developer

ITConnect spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowaO firmie

9 00010 000 netto (+ VAT) / mies.

ITConnect spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

aleja Jana Pawła II 23

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • React.js

Mile widziane

  • React Flow

  • React Table

  • Material UI

Twój zakres obowiązków

  • Działania związane z budową GUI do obsługi schematów przekształcania oraz wyszukiwarki zasobów panelu administracyjnego

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia komercyjnego w HTML5, CSS3, JavaScript, Git

  • Znajomość technologii: React with hooks, TypeScript, SASS, BEM, Redux

  • Umiejętność pracy w grupie, komunikatywność

  • Znajomość technologii: React Flow, React Table, Material UI

To oferujemy

  • Pracę projektową w sektorze publicznym

  • Wynagrodzenie 9000 - 10000 zł / B2B

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach