Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Front-end Developer

ASTEK PolskaO firmie

umowa o pracę
12 00013 800 brutto / mies.
kontrakt B2B
100115 netto (+ VAT) / godz.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • JavaScript

  • TypeScript

  • HTML

  • CSS

  • Git

Twój zakres obowiązków

  • Praca nad rozwojem nowej wersji systemu aplikacji internetowej

  • Kodowanie z wykorzystaniem wzorców projektowych JS

  • Tworzenie kodu CSS i JS działającego na wielu przeglądarkach i platformach mobilnych

Nasze wymagania

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia komercyjnego na stanowisku Front-end Developera

  • Język angielski na poziomie B2/C1

  • Ekspercka wiedza w zakresie tworzenia front-endów aplikacji z wykorzystaniem JavaScript i powiązanych technologii/frameworków

  • Znajomość: semantycznych znaczników HTML, separacji prezentacji treści i struktury strony HTML, standardów W3C (w tym WAI), Node.js

  • Praktyczna umiejętność tworzenia i modyfikowania warstwy frontendowej, przygotowania responsywnego projektu w oparciu o HTML5, CSS3 oraz frameworki takie jak Angular, jQueryUI, Modernizr, Twitter Bootstrap

  • Praktyczna znajomość SQL/programowanie, doświadczenie z bazami danych

  • Umiejętność tworzenia usług sieciowych w oparciu o SOAP i REST

  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych

  • Znajomość narzędzi: SVN / GIT, JIRA, Adobe Suite (implementacja interfejsów internetowych w oparciu o projekty graficzne), Continuous Integration (Bamboo)

  • Umiejętność koordynowania pracy i bezpośredniej współpracy z klientem (rola lidera rozwoju)

  • Doświadczenie w pracy w Agile Development Methodologies

  • Umiejętność kierowania zespołem (planowania i organizowania pracy)

  • Praktyczne doświadczenie w projektowaniu architektury aplikacji

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile