Oferta pracy

Front-End Developer

DOZ S.A.O firmie

DOZ S.A.

Aleje Jerozolimskie 134

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • ES6

  • HTML5

  • CSS3

  • webpack

  • Sass

  • SCSS

  • Flex

Twój zakres obowiązków

  • rozwój i utrzymanie systemu e-commerce doz.pl

  • przygotowywanie makiet i prototypów

  • współpraca z programistami przy wdrażaniu projektów

  • dbanie o responsywność aplikacji z wykorzystaniem HTML5 i CSS3

Nasze wymagania

  • bardzo dobrej znajomość JavaScript - ES6, HTML5, CSS3

  • bardzo dobra znajomość Webpack oraz Sass/SCSS/Flex

  • kreatywności i wyczucia estetyki

  • doświadczenia w projektowaniu Responsive Web Design

  • pracy z systemem kontroli wersji GIT

  • umiejętności pisania czytelnego kodu oraz dbałości o szczegóły

To oferujemy

  • ulubione miejsce pracy

  • atmosferę wsparcia i życzliwość

  • wysokie standardy etyczne

  • szkolenia odpowiadające potrzebom rozwojowym

  • dobrą organizację pracy

  • benefity (prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, treningi sportowe, akcje profilaktyczne)

  • kartę rabatowa na wybrane produkty

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • umowa o pracę

  • atrakcyjny system premiowy

  • dofinansowanie do karty sportowej

  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne

Nasz warsztat:

webpack, jenkins, git, phpstorm, azure, docker, kubernetes, jira, confluence