Oferta pracy

Front-end Developer

Grupa Kapitałowa Inter CarsO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • React.js

  • TypeScript

  • GraphQL

  • JavaScript

  • webpack

  • Git

System operacyjny

O projekcie

Dołącz do zespołu zajmującego się przygotowywaniem większości stron internetowych w ramach prowadzonej działalności. Zaczynając od przygotowania założeń, makiet poprzez dostarczenie grafik (przy udziale innego zespołu) aż po finalne ich wdrożenie/zaimplementowanie.

Obecnie rozwijamy i utrzymujemy ponad 50 serwisów, natomiast zapotrzebowanie stale rośnie.

Jeżeli powyższe aspekty wydają się interesujące to zachęcamy do zespołu współpracującego w metodologii SCRUM-owej, oraz pracującego przy nowych technologiach

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie kodu w najnowszych technologiach: React, Typescript, styled-components, GraphQL

  • Rozwój biblioteki komponentów współdzielonych między zespołami (Storybook, Lerna)

  • Współprace z programistami i projektantami UX i UI

  • Wycenę czasochłonność projektów i zadań

  • Szukanie i rekomendowanie najlepszych rozwiązań

  • Proponowanie usprawnień oraz realny wpływ na finalny projekt

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letniego doświadczenia w obszarze wytwarzania Frontendu

  • Znajomość nadzbioru JavaScript np. TypeScript

  • Znajomość React 16+

  • Doświadczenie w pracy z REST API

  • Znajomość narzędzia Webpack

  • Doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych i E2E

  • Doświadczenie w pracy w systemie kontroli wersji (GIT)

  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

  • Umiejętność pracy w dynamicznym zespole

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość GraphQL

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • frontend developer

Tak pracujemy nad projektem

  • code review

  • mierniki jakości kodu

To oferujemy

  • Dużą samodzielność w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów.

  • Zatrudnienie w oparciu o elastyczną formę współpracy (B2B/UoP)

  • Przestrzenne biuro w dogodnej lokalizacji (Stacja Metra Młociny)

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Możliwość skorzystania z benefitów pozapłacowych na preferencyjnych warunkach

  • Zniżka pracownicza na części samochodowe grupy Inter Cars

  • Szkolenia wewnętrzne

  • Możliwość rozwoju poziomego jak i pionowego wewnątrz struktury Inter Cars

  • Udział w rozwijających projektach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Grupa Kapitałowa Inter Cars

Inter Cars S.A.to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.