Oferta pracy

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML5

  • CSS3

  • SASS

  • JavaScript

  • ES6

  • Responsive Web Design

  • API

  • Git

Mile widziane

  • SPA

  • React Native

  • Vue.js

  • SSR

  • TypeScript

  • Redux

  • MobX

  • Context API

  • WebAccesibility

  • PHP

  • Gulp

  • webpack

O projekcie

Halko! Szukamy speca-programisty! Kogoś, kto ogarnie to, z czym styka się odbiorca na stronie internetowej. Jeśli więc stoisz FRONTEM do potrzeb użytkowników, znasz HTML, CSS, JS i na bieżąco śledzisz najnowsze trendy – czekamy na Ciebie, nasz przyszły FRONT-endzie 🤓

Twój zakres obowiązków

  • dbanie o standardy i jakość własnego kodu oraz zespołu przy wykonywaniu CodeReview

  • rozwój nowych i utrzymanie istniejących serwisów webowych i LandingPage

  • tworzenie interfejsów graficznych na podstawie plików: Sketch, Figma, AdobeXD, PSD

  • wspieranie zespołu developerskiego

  • rozwiązywanie codziennych wyzwań w projektach oraz dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniami z zespołem

  • chęć do stałego rozwoju i pogłębiania wiedzy

Nasze wymagania

  • masz min. 2-letnie komercyjne doświadczenie na stanowisku Front-end Developer poparte zrealizowanymi projektami

  • dobrze znasz HTML5 wraz z jego semantyką w kwestiach związanych z SEO

  • dobrze znasz CSS3 (w tym SASS)

  • dobrze znasz JavaScript w tym ES6 oraz dobre praktyki jego pisania

  • posiadasz praktyczną znajomość Responsive Web Design (RWD)

  • potrafisz pracować z API (RestFull)

  • podstawą Twojej pracy jest repozytorium Git

  • jesteś na bieżąco z trendami technologicznymi w świecie Frontu

  • masz wysoko rozwinięte umiejętności organizacji pracy oraz komunikacji w zespole

  • frameworkami SPA (React, Vue)

  • SSR (Server Side Rendering)

  • Redux, MobX, Context API

  • tworzeniem testów JEST

  • technikami optymalizacji i wydajności serwisów WWW

  • tworzeniem prostych API w oparciu o Node lub PHP

  • buliderami Gulp, Webpack

  • headless CMS-ami

To oferujemy

  • elastycznie podejście do HO - to Ty wybierasz czy chcesz pracować z domu czy z biura

  • pracę przy różnorodnych projektach dla rozpoznawalnych marek w stabilnej firmie

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, w pełni zależne od Twoich umiejętności i doświadczenia

  • doskonale zlokalizowane biuro - mamy całkowicie nowe, wygodne, kameralne biuro tuż przy Łazienkach Królewskich

  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace lub B2B

  • płatne urlopy

  • w pełni finansowane przez firmę zajęcia z języka angielskiego, szkolenia specjalistyczne

  • managerskie, udział w konferencjach branżowych

  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

  • wyjazdy integracyjne

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • zajęcia z języka angielskiego za free

Etapy rekrutacji
1

1. Pierwszy krok należy do Ciebie. Wysyłasz swoje CV

2

2. Wybieramy kandydatów z pośród wysłanych aplikacji

3

3. Rozmowa techniczna z przyszłym przełożonym i rekruterem

4

4. Opcjonalnie krótkie zadanie weryfikujące doświadczenie

5

5. Ostatni kok to podpisanie umowy z nowym pracodawcą

Od lat robimy wszystko, by móc o sobie powiedzieć: BRAND EXPERIENCE AGENCY. I choć nieustannie rozwijamy się i zmieniamy, ta dewiza przyświeca nam od zawsze.

Jesteśmy agencją, która oferuje pełen zakres usług marketingu zintegrowanego. Nie dzielimy myślenia na digitalowe, ATL-owe, BTL-owe i eventowe. Stawiamy na całościowe i szerokie podejście do briefów oraz tworzonych kampanii. A przede wszystkim na emocje i prawdziwe przeżycia.

W naszej agencji najważniejsi są ludzie. Ci, dla których pracujemy, i ci, z którymi pracujemy. Budujemy relacje oparte na wzajemnej otwartości, szczerości i obustronnym zaufaniu. Wierzymy w partnerską współpracę z jasnymi i prostymi zasadami.

Przewiń do profilu firmy