Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Front-end Developer

Marketplanet

  • Domaniewska 49, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Domaniewska 49

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • JavaScript

  • jQuery

Mile widziane

  • React.js

  • Maven

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie/rozwijanie web UI produktów informatycznych firmy

  • uczestniczenie w projektach wdrożeniowych na rzecz Klientów

  • rozwijanie wiedzy w zespole developerskim w danym obszarze kompetencji, monitorowanie zmian na rynku,

  • proponowanie i wdrażanie nowych technologii

  • dbanie o wysoką jakość kodu, aktualizację stosowanych bibliotek

Nasze wymagania

  • znajomość HTML5, HTML4, CSS3

  • znajomość narzędzi takich jak LESS/SASS

  • wykształcenia informatycznego lub pokrewnego i/lub doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych

  • znajomość tematyki Responsive Web Design

  • znajomość różnic w działaniu przeglądarek webowych (Internet Explorer, Firefox, Chrome, Safari)

  • znajomoość Javascript

  • znajomość jQuery, jQueryUI, Bootstrap, Knockout JS

  • samodzielność, inicjatywa w działaniu, umiejętności współpracy z programistami Java, umiejętność pracy w zespole

  • doświadczenie w pracy z JSP

  • znajomość React

  • znajomość Wordpress

  • podstawy znajomości Maven 3

  • znajomość WCAG

To oferujemy

  • realny wpływ na stosowane technologie/rozwiązania

  • dużą samodzielność, wsparcie developerów Java

  • elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej (zakres do ustalenia)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Jesteśmy producentem i dostawcą innowacyjnej i kompleksowej platformy zakupowej - Platformy Marketplanet. Rozwijamy elektroniczny rynek Marketplanet OnePlace, który łączy świat kupujących i dostawców. Pracujemy głównie dla średnich i dużych firm. Chcemy, by nasz produkt już wkrótce był rozpoznawalny na świecie. Tworzymy nowoczesne narzędzia wspierające procesy zakupowe, od momentu powstania potrzeby do automatycznego rozliczenia faktury i płatności elektronicznej. Staramy się, by firmy mogły kupować tak samo łatwo wykorzystując internet, jak łatwo kupujesz w internecie Ty.

Przewiń do profilu firmy

Szanujemy Twój czas, rekrutacja jest szybka jedno lub dwuetapowa. Spotkamy się w naszym biurze w Warszawie lub za pośrednictwem Zoom’a.