Oferta pracy

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Front-end Developer

SEMSTORM International Sp. z o.o.

6 00010 000 brutto / mies.
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Puławska 405

Ursynów

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • CSS

  • HTML

Mile widziane

  • SVN

  • Git

  • JavaScript

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój i utrzymanie front-endu aplikacji SEMSTORM.

  • Dostosowanie wyglądu narzędzia do nowoczesnych standardów.

  • Ścisła współpraca z architektem informacji i back-endowcami.

  • Projektowanie czystego kodu aplikacji, spełniającego standardy kodowania poszczególnych platform i systemów.

Nasze wymagania

  • Minimum średniozaawansowana znajomość HTML5 i CSS3.

  • Doświadczenie z tworzeniu wersji mobilnych lub responsywnych.

  • Dbałość o szczegóły, dokładność, zmysł estetyczny.

  • Znajomość JavaScript, najlepiej w wersji co najmniej ECMAScript 2016.

  • Znajomość angielskiego niezbędna do czytania i tworzenia dokumentacji technicznej (minimalnie poziom średniozaawansowany – B2).

  • Portfolio zrealizowanych projektów albo publiczne repozytorium na GitHubie lub podobnym serwisie.

  • Doświadczenie w pracy z frameworkami typu mobile-first, jak Bootstrap lub Material Components for the web.

  • Doświadczenie z jQuery lub innym frameworkiem JavaScript.

  • Praktyczna znajomość zagadnień Web Accessibility i optymalizacji szybkości witryn internetowych (od strony front-endu).

  • Praca w systemie kontroli wersji SVN lub GIT.

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 5-10

To oferujemy

  • Wynagrodzenie od 6 000 do 10 000 brutto w zależności od umiejętności i doświadczenia.

  • Pracę w nagradzanym startupie dla największych marek na rynku.

  • Możliwość realizacji własnych pomysłów, dużą niezależność i swobodę.

  • Pracę w zespole otwartym na kreatywne idee i „szalone” eksperymenty.

  • Elastyczne godziny pracy, praca zdalna, hybrydowa lub w biurze na Ursynowie.

  • Nielimitowana kawa i herbata ;)

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

SEMSTORM to uznane polskie narzędzie wspierające skuteczny marketing w wyszukiwarkach. Od 2013 roku dostarczamy klientom zaawansowanych analiz i precyzyjnych wskazówek w zakresie SEO, SEM i content marketingu. Pomagamy marketerom, agencjom i branży e-commerce w codziennych działaniach promocyjnych. Zostaliśmy wielokrotnie nagrodzeni, SEMSTORM jest laureatem takich branżowych nagród jak Aulery czy Ekomersy. Wprowadzamy nowoczesne rozwiązania w segmencie big data czy natural language processing. Zaufało nam ponad 50 000 użytkowników. Poszukujemy osób, które mogą wesprzeć nas w warstwie front-end systemu.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

  • Sprawna, dwuetapowa rekrutacja – rozmowa on-line i krótkie zadanie testowe.

  • Sprzęt: komputer stacjonarny (system Windows) + 2 monitory.