Oferta pracy

Front-End Developer

Uniwersytet WarszawskiO firmie

  • Stefana Banacha 2c
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Uniwersytet Warszawski

Stefana Banacha 2c

Warszawa

Centrum Kompetencji Cyfrowych UW poszukuje Front-End Developera. Gwarantujemy realizację innowacyjnych i interdyscyplinarnych przedsięwzięć, w których wykorzystywane są najnowsze technologie oraz otwarte i kreatywne środowisko pracy w nowopowstającej jednostce Uniwersytetu Warszawskiego.

Zakres obowiązków:

  • Programowanie oraz rozwój warstwy front-endowej aplikacji
  • Tworzenie komponentów dla wewnętrznych i zewnętrznych serwisów
  • Projektowanie nowych modułów
  • Optymalizacja stosowanych rozwiązań
  • Przygotowanie dokumentacji projektowej

Oczekiwania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność kodowania projektów graficznych do postaci webowej
  • Znajomość JavaScript, HTML5, CSS3, orientacja w  PHP
  • Znajomość zagadnień web usability, Responsive Web Design i popularnych frameworków.
  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa aplikacji webowych i usług
  • Umiejętność pracy z systemem kontroli wersji Git

Mile widziana

  • Znajomość systemów CMS: Drupal, WordPress
  • Znajomość platformy Moodle
  • Znajomość baz danych MySQL lub PostgreSQL

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Współpracę z doświadczonym zespołem
  • Zatrudnienie w stabilnej instytucji
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy