Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Front End Developer

Athenasoft Sp. z o.o.O firmie

  • Leszczynowa 7
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Athenasoft Sp. z o.o.

Leszczynowa 7

Warszawa

Firma Athenasoft jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla budownictwa. Najbardziej rozpoznawalnymi produktami naszej firmy są programy do kosztorysowania NORMA (Norma EXPERT, Norma STANDARD 2, Norma PRO).

Jesteśmy zgranym zespołem doświadczonych i bardzo doświadczonych programistów w wieku 30-50 lat. W obecnym składzie pracujemy ze sobą co najmniej 10 lat. Nie jesteśmy korporacją tylko firmą inżynierów pragnących stworzyć coś konkretnego i użytecznego. Nie mamy rozbudowanej hierarchii w zespole - preferujemy płaskie struktury i swobodną wymianę myśli z konstruktywną krytyką włącznie.

Poszukujemy osoby na stanowisko Front End Developer do długofalowej współpracy przy tworzeniu projektów w postaci serwisów internetowych oraz rozwoju bieżących aplikacji.

Front End Developer (mid/senior)

Miejsce pracy: Warszawa (Białołęka), praca na miejscu.

Nasze oczekiwania:

  • Wiedza na temat tworzenia nowoczesnych aplikacji webowych;
  • Umiejętność zastosowania wzorców projektowych;
  • Dogłębne zrozumienie odpowiedzialności poszczególnych elementów aplikacji: bazy danych, API, cache, proxy i innych usług internetowych używanych w systemie;
  • Znajomość Angular 8+ (przewidywany upgrade do wersji 11);
  • Znajomość JavaScript, TypeScript, CSS i HTML5;
  • Znajomość Git, Git Flow;
  • Umiejętność pracy w zespole, analitycznego myślenia;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym prowadzenie dokumentacji i komunikację z klientami oraz innymi członkami zespołu projektowego.

Mile widziane:

  • Znajomość DevOps, a szczególnie CI/CD;
  • Znajomość biblioteki Highcharts;
  • Umiejętność implementacji obsługi użytkowników w aplikacjach.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i rozwój oprogramowania zgodnie z dostarczoną specyfikacją;
  • Tworzenie wysokiej jakości kodu w oparciu o testy jednostkowe;
  • Bieżąca identyfikacja problemów;
  • Analiza potrzeb Klientów, współpraca z analitykami nad uszczegółowieniem założeń projektowych;
  • Tworzenie dokumentacji technicznej;
  • Odpowiedzialność za realizację i utrzymanie powierzonych projektów.

Co oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin na umowę o pracę lub B2B
  • Przyjazne środowisko, w którym wzajemnie się szanujemy.
  • Dostęp do wiedzy oraz niezbędne narzędzia pracy.

Ogłoszenie archiwalne