Ta oferta pracy jest nieaktualna od 234 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Front-end developer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 04.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Euroflorist to firma umożliwiająca wysyłanie kwiatów do dowolnego miejsca w Polsce i na świecie! Dbamy o to, aby ludzie mogli swobodnie przekazywać życzenia i wyrażać swoje uczucia za pośrednictwem kwiatów.
    Największa sieć kwiaciarni w Europie

    Euroflorist to ponad 9700 kwiaciarni w: Austrii, Belgii, Danii, Francji, Holandii, Luksemburgu, Niemczech, Norwegii, Szwecji i Polsce.
    Euroflorist jest członkiem Teleflor International, organizacji, która koordynuje międzynarodową wymianę zleceń kwiatowych między 180 krajami świata - 54000 kwiaciarni na całym świecie.
    18 lat w Polsce

    Firma Euroflorist Polska powstała w 1995 roku. Przedsiębiorstwo działa w oparciu o doświadczenia skandynawskiej sieci Euroflorist, która jest największą siecią kwiaciarni w Europie. Przynależność do tej organizacji sprawia, że poziom oferowanych usług odpowiada najwyższym światowym standardom. W Polsce z Euroflorist współpracuje ponad 700 kwiaciarni. Dzięki międzynarodowym kontaktom, kwiaciarnie współpracujące w systemie Euroflorist śledzą na bieżąco światowe tendencje w sztuce układania kwiatów.
    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Do biura IT development w Warszawie poszukujemy front-end developerów gotowych realizować projekty w międzynarodowym środowisku.

    Zakres obowiązków:

    • Implementacja projektów graficznych w aplikacjach Web/e-Commerce w technologii Microsoft.Net
    • Implementacja testów A/B
    • Codzienna praca z zespołem programistów w metodologii Agile/Scrum
    • Udział w spotkaniach i dyskusjach w języku angielskim
    • Udział przy wdrożeniach
    • Prowadzenie wsparcia dla aplikacji

    Wymagania:

    • CSS3 i HTML5 biegle,
    • JavaScript i jQuery biegle,
    • Bootstrap, RWD - co najmniej dobrze
    • Angielski biegle

    Mile wdziane:

    • Doświadczenie z framework’ami JavaScriptowy (np. REACT, AngularJS lub inny)
    • Praca z aplikacjami pisanymi w MVC (Razor) lub ASP.Net
    • Znajomość technologii REST’owych
    • Znajomość JSON, Ajax, Sass i WebServices
    • Znajomość zagadnień SEO/UX
    • Doświadczenie z Google Analytics i Google Tag Manager będą dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Stabilną formę zatrudnienia (pełen etat / umowa o pracę)
    • Pracę w młodym dynamicznym zespole w metodologii Agile/Scrum
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Możliwość realizacji własnych pomysłów
    • Pakiet sportowy i medyczny

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji, klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Euroflorist sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu."