Ta oferta pracy jest nieaktualna od 274 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Front-End Developer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 12.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Atende Software to polska spółka IT z dziesięcioletnim doświadczeniem na rynku. Firma tworzy oprogramowanie w trzech obszarach - dla telewizji internetowej, bezpieczeństwa sieci oraz inteligentnej energetyki tzw. smart grid.

    Jednym z najważniejszych produktów firmy jest redGalaxy - kompleksowa platforma służąca do budowy telewizji internetowej. W skład systemu wchodzą: CDN (system dystrybucji treści), Storage (archiwum treści), Portal (środowisko portalowe, CMS, aplikacje mobilne), Coder (system transkodowania treści) oraz Player (odtwarzacz HTML5, iOS, Android).

    Klientami systemu redGalaxy są największe telewizje internetowe w Polsce: TVN (player.pl), Polsat (ipla.tv), PLAY (playnow.pl), Multimedia (multimediago.pl), Vectra (tvonline.vectra.pl).

    Obecnie firma w związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności poszukuje osób z pasją na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za rozwój aplikacji redGalaxy Portal i redGalaxy Player wykorzystywanych do oferowania usług telewizji na żywo oraz wideo na życzenie w sieci Internet.

    Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie m.in.:

    • wytwarzanie wysokiej jakości kodu JavaScript, HTML i CSS w oparciu o praktyki Code Review i Continuous Integration,
    • rozwój odtwarzacza redGalaxy Player, napisanego z użyciem ECMAScript 6, przy wykorzystaniu specyfikacji HTML5 wideo oraz MSE i EME,
    • opracowywanie algorytmów dynamicznej adaptacji treści wideo, do zmiennych warunków sieciowych, w oparciu o protokoły MPEG-DASH i HLS,
    • rozwój modułów funkcjonalnych odtwarzacza takich jak moduł statystyk wideo, moduł panorama (wideo 360°), moduł raportów czy moduł reklamowy oparty o specyfikację VAST i/lub VPAID,
    • rozwój bazowego kodu redGalaxy Portal, napisanego z użyciem ECMAScript 6 oraz Vuejs,
    • rozwój modułów funkcjonalnych portalu takich jak moduł EPG (ramówka TV), moduł galerii, moduł karuzeli czy moduł katalogu filmów.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka programowania JavaScript,
    • dobra znajomość HTML, CSS, DOM,
    • dobra znajomość npm, nodejs, gulpjs, GIT,
    • min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
    • doświadczenie w pracy z Vuejs (ew. AngularJS czy React),
    • podstawowe rozumienie zasad UX/UI,
    • wykształcenie wyższe techniczne będzie dodatkowym atutem.

    Wybranej osobie oferujemy:

    • możliwość zdobycia unikatowego i ciekawego doświadczenia w rozwijaniu technologii dla największych telewizji internetowych w kraju,
    • pracę w innowacyjnej firmie dynamicznie rozwijającej się na rynku,
    • atrakcyjne wynagrodzenie (w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt),
    • bogaty pakiet socjalny zawierający prywatną opiekę medyczną w Medicoverze, dofinansowaną kartę sportową oraz lekcje językowe,
    • przyjazną atmosferę i wygodne warunki pracy.

    Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    W dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Atende Software Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).