Front-End Developer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 05.07.2018
  • Ważna jeszcze 14 dni (do 04.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    EFENDI

    Współpracujemy od parunastu lat z kilkudziesięcioma firmami z Polski i z zagranicy. Na podstawie umów ramowych współpracujemy z koncernem Siemens, międzynarodowym koncernem farmaceutycznym Merck KGaA, czy Siemens Healthcare. Posiadamy duże doświadczenie w projektowaniu, tworzeniu oraz administracji aplikacjami mobilnymi, webowymi i serwisami internetowymi. Stworzyliśmy i rozwijamy system do zarządzania szkołą ZenIT. Świadczymy kompleksowe usługi graficzne, w tym kreowanie identyfikacji wizualnej firmy, usługi DTP, projektujemy i tworzymy prezentacje multimedialne, czy interaktywne animacje. Świadczymy również usługi outsourcingu informatycznego oraz doradztwa przy inwestycjach informatycznych.

    Szukamy Ciebie, jeśli:

    • problem to dla Ciebie wyzwanie, a nie kłopot
    • umiesz pracować w zespole
    • angażujesz się w projekty i zaczynasz dzień od dobrej kawy w biurze

    Zapoznaj się z naszymi Klientami i projektami - zapraszamy na naszą stronę www.efendi.pl

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł
    Opis stanowiska:
    • tworzenie aplikacji mobilnych i aplikacji webowych przy użyciu współczesnych frameworków
    • rozbudowa istniejących projektów
    • analiza proponowanych rozwiązań z wyceną czasu realizacji
    • współpraca z zespołem programistów i grafikiem
    Wymagania:
    • znajomość Angular lub React Native
    • znajomość SASS/LESS
    • umiejętność pisania przejrzystego kodu
    • znajomość systemu kontroli wersji (SVN lub GIT)
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • komunikatywność
    • doświadczenie w pracy nad projektami w wieloosobowych zespołach
    • znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej

    Oferujemy:
    • udział w projektach dla polskich i zagranicznych Klientów
    • stabilne zatrudnienie
    • możliwość udziału w szkoleniach
    • przyjazną atmosferę
    • spotkania i wyjazdy integracyjne
    • pracę w młodym, zgranym i profesjonalnym zespole
    • możliwość częściowej pracy zdalnej
    • elastyczne godziny pracy
    • parking
    • forma zatrudnienia (do ustalenia): umowa o dzieło, B2B, umowa o pracę

    A w biurze pyszną kawę i ciastka (:

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Efendi - Ewa Kuchna z siedzibą w Warszawie, ul. Kakowskiego 11/31."

    Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Efendi - Ewa Kuchna z siedzibą w Warszawie przy ul. Kakowskiego 11/31 (Pracodawca, Administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę/Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH
    Administratorem Twoich danych, zawartych w formularzu rekrutacyjnym, jest Efendi – Ewa Kuchna z siedzibą w Warszawie (04-042), ul. Kakowskiego 11/31, (dalej: Efendi). Dane będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, a ich przetwarzanie jest niezbędne do podjęcia działań przed zawarciem umowy i nie będą udostępniane innym podmiotom trzecim. Po zakończeniu procesu rekrutacji Twoje dane pozostaną w Efendi przez 2 lata od momentu wyrażenia zgody i będą mogły być wykorzystane tylko w celu przyszłych rekrutacji.

    Masz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia swoich danych. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji. W przypadku podejrzenia nieprawidłowości, masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
    W przypadku pytań, prosimy o kontakt na biuro@efendi.pl

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.