Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Front End Developer

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BlueVendo jest liderem na rynku systemów rezerwacyjnych Polski i Europy. W ciągu 10 lat zaufało nam ponad 70 touroperatorów i 5000 agencji turystycznych. Tworzymy z pasja rozwiązania, które w oparciu o Internet pozwalają obsługiwać blisko milion podróżujących turystów (1 mln PAX) rocznie. Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy technologie Dynamicznego pakietowania imprez turystycznych.

    Inwestujemy w rozwój naszych talentów. Jeżeli chcesz pracować w firmie budującej światowej klasy oprogramowanie, mamy wyzwanie dla Ciebie. Wyślij swoją aplikację i dołącz do naszego zespołu.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • tworzenie portali turystycznych
    • utrzymanie i modyfikacja dotychczasowych stron internetowych
    • wprowadzenie zadań front endowych do systemów TOM i BlueVendo
    • kodowanie grafiki do CSS/HTML

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość frameworków Angular i Bootstrap (warunek konieczny)
    • dobra znajomość JavaScript oraz bibliotek jQuery
    • mile widziana znajomość React lub VueJS
    • doświadczenie w projektowaniu serwisów responsywnych (RWD)

    Dodatkowo pomocne w Naszej pracy:

    • znajomość branży turystycznej
    • znajomość systemu kontroli wersji Git
    • doświadczenie w projektowaniu i wykorzystaniu Web Services (REST, SOAP)

    Oferujemy:

    • długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B
    • pakiet medyczny oraz dofinansowanie do karty Multisport
    • możliwość pracy częściowo zdalnej
    • niekorporacyjne środowisko pracy
    • pracę w dobrze skomunikowanej części Warszawy (metro Dworzec Wileński)

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o umieszczanie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez BlueVendo S. A. z siedzibą w Warszawie."