Front-end Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 12.01.2019
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 11.02.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KLG Solutions jest innowacyjną firmą oferującą kompleksowe wsparcie w modelowaniu procesów biznesowych z zastosowaniem najnowszych dostępnych na rynku technologii informatycznych. Zatrudniamy specjalistów z dużym doświadczeniem w realizacji złożonych projektów, zarówno dla klientów biznesowych jak i dla administracji publicznej. Dobrze rozumiemy procesy biznesowe specyficzne dla różnych dziedzin gospodarki, jak usługi finansowe, ochrona zdrowia, ubezpieczenia społeczne i wiele innych.

    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Tworzenie oraz rozwój aplikacji webowych zgodnie z dobrymi praktykami programistycznymi
    • Analiza specyfiki rozwiązań i sugerowanie podejścia do realizacji

    Wymagania:

    • Minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia jako Programista JavaScript / Front-end
    • Doświadczenie w tworzeniu front-end’u na różne przeglądarki
    • Znajomość:
      • Angular 2+
      • Angular Material
      • Narzędzi kontroli wersji, np. GIT
      • TypeScript, JavaScript, HTML5 i CSS3
    • Umiejętność debugowania (Chrome DevTools)
    • Dobra znajomość języka angielskiego

    Oferujemy:

    • Biuro w centrum Szczecina
    • Umowa o pracę lub B2B
    • Możliwość pracy zdalnej
    • Prywatna opieka medyczna LuxMed
    • Zajęcia językowe z native speakerami
    • Międzynarodowe projekty
    • Sympatyczny zespół
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez KLG Solutions Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż Administratorem moich danych osobowych jest KLG Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-672), ul. Domaniewska 3712.43; Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected] Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba, że wcześniej wycofam swoją zgodę ze znaną mi procedurą.