Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Front-End Developer

  • Warszawa, mazowieckie
  • Filona 16, 02-658 Warszawa, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • 6000–10000 zł brutto / mies.
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • 06.08.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Wynagrodzenie: 6000 - 10000 zł brutto (UoP)
    Miejsce pracy: Warszawa

    Dołącz do zespołu odpowiedzialnego za wdrażanie i utrzymanie portali internetowych m.in. dla największych banków w Polsce, oraz tworzenie autorskich aplikacji webowych. Pogłębisz doświadczenie w dostosowywaniu projektów do różnych urządzeń i stosowaniu techniki RWD w praktyce. Będziesz współpracować z architektami, programistami, testerami, designerami UX i grafikami.

    ZADANIA

    • tworzenie frontowej warstwy prezentacji aplikacji (w tym modyfikowanie kodu HTML, CSS, JS)
    • utrzymywanie spójności kodu
    • współpraca z zespołem specjalistów z obszaru technologii i UX
    • proponowanie nowych rozwiązań i dzielenie się zdobytą wiedzą z zespołem

    WYMAGANIA

    • minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia
    • bardzo dobra znajomość HTML, CSS i JavaScript
    • znajomość jednego frameworków CSS: Bootstrap, Materialize, Foundation, PrimeNG
    • znajomość techniki RWD
    • doświadczenie w pracy w jednym z frameworków JS: Angular, Ember, React.js
    • umiejętność obsługi edytora graficznego: Photoshop, GIMP
    • umiejętność odwzorowania projektu graficznego w kodzie

    Mile widziane

    • doświadczenie z dowolnym językiem szablonowania
    • znajomość systemu Linux od strony użytkownika
    • znajomość systemu kontroli wersji
    • wiedza dotycząca Cross-Browsing (również mobile)

    OFERUJEMY

    • możliwość wyboru formy współpracy: umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o świadczenie usług (B2B)
    • Dogodna lokalizacja (WIERZBNO)
    • Możliwość pracy zdalnej
    • Wzorowy onboarding
    • Parking rowerowy
    • Program rozwoju Mocnych Stron
    • Program kształcenia prelegentów
    • Szkolenia i konferencje
    • TechTalks, e-point Talks
    • Zajęcia z fizjoterapeutami w firmie
    • Opieka medyczna (Medicover)
    • Dofinansowanie do Karty Multisport
    • Szkolenia z pierwszej pomocy
    • Imprezy integracyjne
    • Strefy relaksu
    • Gildie zainteresowań
    • Kąciki biblioteczne
    • Wewnętrzny program poleceń
    • Kuchnie z pyszną kawą
    • Kultura DevOps
    • Możliwość ubezpieczenia grupowego

    Kształtując środowisko pracy naszej firmy, kierujemy się Kodeksem Honorowym opisującym nasze wartości. Stanowi on DNA e-point i pomaga tworzyć przyjazne środowisko pracy, które wspiera kulturę innowacji i współpracy.

    Oferty prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, w tym przetwarzanie ich w przyszłości (podstawa prawna DZ. U. Nr 133, poz. 883 ze zmianami).

    Skontaktujemy się z wybranymi osobami.