Oferta pracy

Front-end Developer

eRecruiterO firmie

9 000‐11 500 zł brutto / mies.
Rekrutacja zdalna

  • Prosta 68, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

eRecruiter

Prosta 68

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • React

  • Less

  • ASP.NET

  • jQuery

  • Bootstrap

  • WordPress

  • CSS3

  • HTML5

O projekcie

www.eRecruiter.pl to narzędzie służące do zarządzania procesem rekrutacji online i kompleksowego zarządzania bazą kandydatów. System eRecruiter wykorzystywany jest codziennie przez kilkaset firm, co czyni go najczęściej używanym systemem rekrutacyjnym w Polsce.

Ponieważ chcemy, aby nasz produkt jeszcze bardziej przykuwał oko oraz działał jeszcze szybciej szukamy kolejnego Front-End Developera do zasilenia naszego zespołu.

Twój zakres obowiązków

  • efektywne wykorzystywanie gotowych bibliotek JavaScript (React) oraz tworzenie własnych rozwiązań

  • tworzenie responsywnych layoutów z użyciem HTML5, CSS3, Less

  • utrzymanie i rozwój systemów tworzonych w technologiach ASP.NET, jQuery, Bootstrap i WordPress

  • zapewnienie spójności na różnych przeglądarkach desktopowych oraz mobile

  • zdobywanie wiedzy i ciągły rozwój kompetencji

  • współpraca z innymi Deweloperami, Testerami, Front-endami, UX-designerami oraz Product-Ownerami przy budowaniu systemu eRecruiter

Nasze wymagania

  • co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość HTML5, CSS3 (LESS), RWD

  • dobra znajomość JavaScript

  • podstawowa znajomość React, Redux

  • umiejętność dzielenia się wiedzą, wysoka komunikatywność

Mile widziane

  • umiejętność pracy z system kontroli wersji GIT oraz narzędziami Visual Studio

Podział czasu pracy
80%

development

10%

bug fixów

10%

spotkania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • dobra lokalizacja biura

Etapy rekrutacji
1

Spotkanie online z liderem i HR

2

Spotkanie online z liderem i z Managerem działu

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy