Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Front-end Developer

PYSENSE sp. z o.o.

9 00010 000 brutto / mies.
  • Altowa 18, Ochota, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Altowa 18

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • development aplikacji front-endowych

  • utrzymanie, oraz rozbudowa już istniejących aplikacji

  • tworzenie oraz zarządzanie repozytorium komponentów programowych

  • tworzenie grafik wektorowych na potrzeby warstwy prezentacyjnej aplikacji

  • development aplikacji mobilnych ,oraz desktopowych

Nasze wymagania

  • minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku

  • b. dobra znajomość języka javascript

  • b. dobra znajomość języka typescript

  • b. dobra znajomość react

  • mile widziana znajomość programowania aplikacji z wykorzystaniem frameworku electron

  • mile widziana znajomość programowania aplikacji mobilnych z wykorzystaniem frameworku react-native

To oferujemy

  • wynagrodzenie oparte o część stałą i system premiowy

  • narzędzia do pracy

  • możliwość uczestnictwa w innowacyjnych projektach z globalnymi partnerami biznesowymi

  • dużą swobodę działania

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

O nas

Firma PySENSE jest liderem w zakresie dostarczania innowacyjnych rozwiązań IoT dla sektora energetycznego oraz telekomunikacyjnego. Jesteśmy entuzjastami technologii oraz rozwiązań Internetu Rzeczy. Nasz zespół tworzą profesjonaliści i eksperci w branży energetyki i telekomunikacji. Tworzymy rozwiązania w oparciu o wysublimowane oczekiwania klientów, kierując się wysokimi standardami jakości oraz innowacyjności.