Ta oferta pracy jest nieaktualna od 45 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Front-end Developer

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-08-03

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Zapraszamy do Unitee na stanowisko Front-end Developer (React). Kochamy użyteczne aplikacje i najnowsze technologie, które ułatwiają życie i pracę. Szukamy osoby nastawionej na wyzwania i rozwój, do projektu opartego na React.js dla rynku deweloperskiego.

    Miejsce pracy: Wrocław
    Nr ref.: U-RCT-2018-08-A

    Opis stanowiska:

    • tworzenie autorskiej aplikacji w React.js,
    • tworzenie warstwy front-end aplikacji,
    • projektowanie skalowalnej architektury aplikacji,
    • optymalizacja aplikacji pod kątem wydajności,
    • możliwość wdrażania własnych, innowacyjnych rozwiązań.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość React.js poparta zrealizowanymi projektami,
    • umiejętność programowania w JavaScript,
    • doświadczenie w realizacji projektów internetowych, a także znajomość najnowszych trendów internetowych, w tym dotyczących tworzenia stron i aplikacji,
    • znajomość systemu kontroli wersji GIT,
    • komunikatywność, odpowiedzialność i otwartość na nowe technologie,
    • samodzielność i pomysłowość,
    • umiejętność pracy w zespole i dobra organizacja pracy.

    Mile widziane:

    • znajomość Redux,
    • znajomość React Virtualized,
    • znajomość języka angielskiego,
    • zorientowanie na użytkownika — dbałość o UX.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
    • praca w prężnie rozwijającej się firmie, możliwość pracy przy dużych i ciekawych projektach,
    • stabilne zatrudnienie na pełny etat,
    • przyjazną atmosferę w profesjonalnym zespole,
    • wygodny dojazd dzięki lokalizacji w samym centrum Wrocławia.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
    klikając w przycisk aplikowania.