Oferta pracy

Front-End Developer

Unity GroupO firmie

  • Strzegomska 2-4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Unity Group

Strzegomska 2-4

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JS (ES6+)

  • TypeScript

  • Webpack

  • Vuex

  • GIT

  • Node.js

  • jQuery

  • Vue.js

  • HTML

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie oraz rozwój dużych aplikacji internetowych dla znanych marek (w tym zagranicznych)

  • tworzenie dostępnej i poprawnie semantycznej warstwy prezentacji we frameworku Vue.js

  • szacowanie czasu dla realizowanych zadań

Nasze wymagania

  • doświadczenie: minimum 2 lata pracy z JS

  • dobrą znajomość REST

  • dobrą znajomość kontroli wersji GIT

  • komunikatywny język angielski

  • znajomość jednego z frameworków: Vue / React

  • umiejętność pracy na aplikacjach opartych o PHP

Mile widziane

  • znasz podstawy systemów operacyjnych UNIX

  • rozumiesz zagadnienia testów jednostkowych i ich konteneryzacji za pomocą Dockera

  • korzystasz z NPM

  • posiadasz wiedzę z zakresu CI / CD

To oferujemy

  • elastyczne godziny pracy

  • możliwość wyboru formy współpracy

  • otwartą komunikację i pracę w metodykach zwinnych

  • możliwość rozwijania i wdrażania swoich pomysłów

  • współpracę z doświadczonym zespołem

  • pracę z największymi i najbardziej rozpoznawalnymi markami w Polsce

  • atmosferę pracy, bez zbędnych procedur oraz ograniczeń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Unity Group

Unity Group od ponad 20 lat wprowadza klientów w świat nowych technologii.

W naszych biurach we Wrocławiu i Krakowie zatrudniamy ponad 200 specjalistów. Piszemy w Javie, PHP, .Net, Pythonie, Kotlinie, technologiach frontowych i mobilnych. Cały czas aktualizujemy nasze narzędzia developerskie: biblioteki, narzędzia do monitoringu, automatyzacji i testowania. Na co dzień stawiamy na samodzielność zespołów projektowych, wierząc, że zaufanie i swoboda w podejmowaniu decyzji bezpośrednio przekłada się na zaangażowanie i efekty naszej pracy. Tworzymy organizację opartą na otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą. Nie robimy wdrożeń w piątki!

Więcej o naszej pracy możesz przeczytać na kariera.unity.pl

Przewiń do profilu firmy