Prosimy o umieszczenie w dokumentach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych"
Fideltronik Poland Sp. z o.o.

Front End - Full Stack Developer

Fideltronik Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Cystersów 19, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ważna jeszcze 25 dni
    do: 13 lut 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Cystersów 19

Kraków

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Vue lub Angular

  • Java 8+

  • JavaScript

  • TypeScript

Twój zakres obowiązków

  • tworzysz oprogramowanie w wybranej technologii

  • implementujesz oprogramowanie zgodnie z założeniami projektowymi i ogólnymi wytycznymi

  • bierzesz udział w projektach w obszarze Industry 4.0 / oprogramowanie dla produkcji typu MES (Manufacturing Execution Systems)

  • pracujesz w zespole używającym SCRUM lub innych zwinnych technologii

  • rozwijasz zainteresowania oraz pasje związane z programowaniem

Nasze wymagania

  • pracujesz w technologiach: Vue lub Angular (jako Front-End Developer) oraz dodatkowo Spring (jako full stack dev)

  • programujesz w językach: Java 8+, JavaSrcipt, TypeScript

  • posiadasz min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku Developera lub praktykę w realizacji niekomercyjnych projektów

  • minimum komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim

  • posiadasz wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka) lub jesteś studentem ostatnich lat

  • cechuje Cię pasja i wysoka motywacja do dalszego rozwoju

  • jesteś dyspozycyjny do pracy w wymiarze pełnego etatu

To oferujemy

  • elastyczny czas pracy i możliwość częściowej pracy zdalnej

  • udział w innowacyjnych i nieszablonowych projektach z obszaru Industry 4.0 i oprogramowania dla produkcji typu MES

  • motywujące warunki i stabilną perspektywę zatrudnienia

  • zatrudnienie w ambitnym i doświadczonym zespole

  • profesjonalizm i możliwość rozwoju własnych umiejętności

  • przyjemną i zarazem twórczą atmosferę pracy w firmie bez zbędnych regulaminów i konwenansów

  • miejsce pracy w centrum Krakowa – bardzo dobra komunikacja

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

Zostań współtwórcą sukcesu jednej z największych polskich firm inżynierskich. Dołącz do zespołu profesjonalistów - pasjonatów pracujących w najnowszych technologiach.

Weź czynny udział w 4 Rewolucji Przemysłowej. Niech pionierskie projekty z obszaru elektroniki, informatyki, robotyki, wykorzystania sztucznej inteligencji i IoT nie toczą się bez Twojego udziału.

Działamy od ponad 30 lat, zatrudniamy blisko 2500 osób w Krakowie, Gdańsku i Suchej Beskidzkiej. Naszymi Partnerami w biznesie są czołowe firmy o zasięgu globalnym.

Jeśli szukasz wyzwań w dobrej, uczciwej firmie, ważna jest dla Ciebie atmosfera pracy i realny wpływ na realizację zadań – skontaktuj się z nami koniecznie!

Przewiń do profilu firmy