Oferta pracy

Front-end (Magento) Developer

Unity GroupO firmie

  • Strzegomska 2/4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Unity Group

Strzegomska 2/4

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML 5

  • CSS 3

  • TypeScript/ES6

  • jQuery

  • REST API

  • React + Redux

  • Vue.JS + Vuex

  • RxJS

  • Gulp/Webpack/Babel

O projekcie

Tak naprawdę to, czym się będziesz zajmować i w którym kierunku rozwijać, zależeć będzie od Twoich dotychczasowych doświadczeń, Twojego pomysłu na rozwój, oczekiwań Twoich i pozostałej części zespołu oraz wreszcie potrzeb naszych klientów. Jesteśmy otwarci na zmiany i dbamy o to, aby każdy miał szansę wpasować się w potrzeby rynku a także miał wpływ na naszą strategię i kierunki rozwoju.

Twój zakres obowiązków

  • współtworzenie rozbudowanych projektów opartych o Magento 2 Commerce oraz Community

  • wsparcie w doradztwie przy wyborze optymalnych rozwiązań

  • pomoc w przygotowaniu scenariuszy i przypadków testowych (wspólnie z inżynierem testów)

Nasze wymagania

  • będziesz pracować w prawdziwym Agile :)

  • poznasz od podszewki jak się buduje naprawdę duże systemy e-commerce

  • będziesz miał wpływ na sposób realizacji zadań

  • zostaniesz członkiem zgranej, doświadczonej drużyny

  • rozpoznawanie nowych technologii i doradztwo technologiczne

  • code review

  • zwinne podejście do codziennych działań

  • praca dla dużych, rozpoznawalnych marek

  • możliwość rozwoju i wymiany wiedzy w ramach Gildii programistów Front-end

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • agile

To oferujemy

  • Zaufanie do ludzi

  • Duży i realny wpływ na nasze projekty

  • Odpowiedzialność za swój kawałek podłogi

  • Nie robienie rzeczy bez sensu

  • Kultura feedbacku

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

Unity Group

Unity Group od ponad 20 lat wprowadza klientów w świat nowych technologii.

W naszych biurach we Wrocławiu i Krakowie zatrudniamy ponad 200 specjalistów. Piszemy w Javie, PHP, .Net, Pythonie, Kotlinie, technologiach frontowych i mobilnych. Cały czas aktualizujemy nasze narzędzia developerskie: biblioteki, narzędzia do monitoringu, automatyzacji i testowania. Na co dzień stawiamy na samodzielność zespołów projektowych, wierząc, że zaufanie i swoboda w podejmowaniu decyzji bezpośrednio przekłada się na zaangażowanie i efekty naszej pracy. Tworzymy organizację opartą na otwartości, współpracy i dzieleniu się wiedzą. Nie robimy wdrożeń w piątki!

Więcej o naszej pracy możesz przeczytać na kariera.unity.pl

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy