Oferta pracy

co to?

Front-end (React) Developer

Media Press O firmie

  • Zabrska 16, Katowice
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Media Press

Zabrska 16

Katowice

Technologie, których używamy

Wymagane

  • CSS3

  • HTML5

  • ECMAScript 2015

  • React

Mile widziane

  • JavaScript

  • TypeScript

  • webpack

  • Sass

  • Git

Twój zakres obowiązków

  • Do zadań tej osoby należeć będzie rozwój i utrzymanie naszych systemów. Przydział do jednego z wielu trwających projektów nastąpi po poznaniu możliwości technicznych i preferencji kandydata.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomości ECMAScript 2015, HTML5 oraz CSS3

  • Znajomość biblioteki React

  • Znajomość zagadnień programowania obiektowego

  • Umiejętność pisania czytelnego i łatwego w utrzymaniu kodu

  • Samodzielność w działaniu, sumienności oraz dokładności

  • Znajomość j. angielskiego (rozumienie dokumentacji technicznej)

  • Min 2 lata doświadczenia

  • Znajomość dowolnego innego frameworku JavaScript

  • Znajomość TypeScript, Webpack, Sass, Git

  • Znajomość wzorców projektowych i zagadnień związanych z inżynierią oprogramowania

To oferujemy

  • Szkolenia i rozwój oraz możliwość awansu

  • Stabilną pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim

  • Przyjazną i twórczą atmosferę oraz pracę wśród pasjonatów nowych technologii

  • Możliwość wykonywania dodatkowo płatnych zleceń dla klienta wewnętrznego

  • Możliwość elastycznego dopasowania godzin pracy (w ramach 8 h dnia pracy)

  • Kartę Multisport

  • Kafeterię MyBenefit

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Media Press

Media Press jest polską firmą, która dzięki innowacjom technologicznym odniosła międzynarodowy sukces. Stworzyliśmy najnowocześniejszy i najbardziej funkcjonalny system redakcyjny w Europie, który pozwolił nam zbudować przewagę konkurencyjną i zostać liderem w branży metadanych telewizyjnych i multimedialnych.

Pracujemy dla największych firm telekomunikacyjnych i mediowych, takich jak Orange, Sky, Canal+, Swisscom, T-Mobile, Vodafone, Bauer, Bertelsmann.

Efekty naszej pracy docierają do ponad 100 milionów osób w całej Europie w postaci różnorodnych serwisów EPG i VOD oraz stron magazynów telewizyjnych.

Zatrudniamy 550 osób w 12 krajach europejskich. Blisko 100 osobowy team IT zlokalizowany jest w centrali firmy w Krakowie i w Katowicach.

Jesteśmy otwarci na wszelkie nowe technologie, które sprawiają, że nasze produkty są coraz bardziej innowacyjne i znajdują uznanie największych wydawnictw na świecie. Obecnie dynamicznie rozwijamy Machine Learning, A.I. i Data Science, zdając sobie sprawę z tego, że to jest właściwa droga do przyszłości.

Dołącz do nas! Dołącz do przyszłości!

Przewiń do profilu firmy