Ta oferta pracy jest nieaktualna od 256 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Front-End \ Web Developer

  • Bierutów, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Misja Osadkowski SA: Kompleksowe zaopatrzenie rolnictwa, poprzez świadczenie obsługi na jak najwyższym poziomie.

    Zobacz, jak wygląda kariera w Osadkowski SA: http://osadkowski.pl/pl/kariera

     Aktualnie potrzebujemy pracowników na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bierutów

    Wymagania:

    • Znajomość JavaScript, jQery, HTML5 oraz CSS (preprocesor LESS lub SAAS)
    • Znajomość jednego z frameworków AngularJS lub REACT
    • Znajomości frameworka Twitter Bootstrap
    • Umiejętności budowy aplikacji przyjaznych użytkownikowi (Usability Web design)
    • Znajomości tematyki Responsive Web Design
    • Znajomości narzędzi graficznych (Photoshop, Gimp) na poziomie pozwalającym swobodne cięcie layoutów
    • Mile widziane doświadczenie w projektach pisanych w technologii ASP .NET MVC

    Zadania:

    • Tworzenie i rozwój warstwy front-end’owej aplikacji
    • Współpraca z programistami back-end (.NET)
    • Dbanie o wysoką jakość kodu
    • Praca w metodykach zwinnych

    Oferujemy:

    • Bardzo dobre wynagrodzenie
    • Dużą samodzielność pracy
    • Różnorodne projekty i wyzwania informatyczne
    • Zaangażowanie i otwartość zarządu na tworzenie i wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych
    • Narzędzia i budżety pozwalające na realizację zadań
    • Pracę w renomowanej firmie, o stabilnej sytuacji finansowej
    • Dobrą atmosferę pracy w firmie rodzinnej
    • Prywatny pakiet medyczny

    Termin składania aplikacji: 07.03.2018

    W liście motywacyjnym proszę krótko opisać doświadczenie z dotychczasowej pracy.

    Prosimy o dołączenie klauzuli zawierającej zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

    Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    bottom
    bottom