Logo Pracuj.pl

7 000–12 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4

Crafton

Cicha 3

Stare Miasto

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML5

  • CSS3

  • JavaScript

Mile widziane

  • Vue.JS

  • React

  • WordPress

  • PHP

Twój zakres obowiązków

Jesteś ciekaw co będziesz u nas robić?

• Przede wszystkim rozwijać się! Crafton to zawsze najcenniejszy punkt w Twoim CV.

• Będziesz samodzielnie pracować przy kodowaniu stron www i dużych aplikacji webowych.

• Uczyć się nowych technologii i wykorzystywać je w komercyjnych projektach.

Nasze wymagania

Szukamy ludzi, którzy razem z nami będą rozwijać swoje pasje i skilla oraz:

• mają minimum 2 lata doświadczenia w kodowaniu stron

• dobrze znają JavaScript i chcą się jeszcze bardziej w nim rozwinąć

• fajnie jakby mówili po angielsku, ale jakby co to możemy tłumaczyć

• mieszkają w okolicach Poznania, żebyśmy mogli czasem zbić żółwia ;-)

Tak organizujemy naszą pracę

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów
  • firma wspiera projekty open source
  • konferencje w Polsce
  • mentoring
  • szkolenia wewnątrzfirmowe
  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Fajne wynagrodzenie zależne od Twojego portfolio i skilla.
  • Zbudujesz mocne portfolio pełne projektów dla prestiżowych marek
  • Załatwimy Ci duże wyzwania przy topowych projektach
  • Nie tylko remote! U nas masz możliwość pracy na miejscu w biurze lub hybrydowo, bo mamy zajebistą miejscówkę w centrum Poznania.
  • Możesz spać tak długo jak lubisz. Dajemy dużą elastyczność pracy.
  • O benefitach nie będziemy pisać, bo to standard i wszyscy piszą to samo, więc po co marnować miejsce w ogłoszeniu?
  • Płatne dni urlopowe i stabilność roboty - nawet gdy jesteś na B2B.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • siłownia w biurze
  • komputer do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • gry wideo w pracy
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • pakiet relokacyjny

Znasz inne technologie?

Jeśli jesteś back-end lub full-stack developerem to też nie obawiaj się wysłać aplikacji!

Kodujemy projekty w JavaScript dla ministerstw z Arabii Saudyjskiej i najbardziej prestiżowych marek w Polsce. Chcesz działać z nami dla PLL LOT, Saudi Telecom, Żabka, Saudi Space Commission?

Wbijaj do nas!

Załatwimy Ci nowe wyzwania przy naprawdę topowych projektach! Żadna utrzymaniówka dla Niemców pod NDA. Z nami zbudujesz mega portfolio!

Mamy zajebiste biuro w centrum Poznania i większość naszego teamu lubi pracę hybrydową. Dlatego fajnie jakbyś mieszkał w okolicach Poznania i czasem lubił wpaść przybić z nami żółwika ;-).

Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź szybko na naszą stronę www.crafton.pl

Zobacz portfolio, stronę kariery i napisz wiadomość!

Po krótkiej wymianie maili, zadanku testowym, spotkamy się i zaczynamy działać!

Front-end Web Developer, Cicha 3, Stare Miasto, Poznań