Oferta pracy

Front-End Web Developer

Capgemini Software Solutions Center

  • Kolorowa 6, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Kolorowa 6

Grunwald

Poznań

Technologie, których używamy

Wymagane

  • REST

  • HTML5

  • CSS3

Twój zakres obowiązków

  • będziesz rozwijać aplikacje, skrojone na potrzeby naszych klientów oraz pracować w międzynarodowym zespole;

  • tworzyć aplikacje webowe i/lub mobilne oparte na nowoczesnych technologiach i frameworkach (m.in. Angular, PrimeNG, Ultima templates).

Nasze wymagania

  • posiadasz komercyjne doświadczenie w zakresie technologii webowych: JavaScript, HTML5, CSS3, komunikacji z serwerem opartej na REST

  • ukończyłeś/aś studia inżynierskie lub magisterskie z dziedziny nauk ścisłych;

  • programujesz w językach obiektowych. Podstawowa znajomość programowania aplikacji mobilnych będzie dodatkowym atutem;

  • płynnie posługujesz się językiem angielskim.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • karta Multisport

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja online

2

Rozmowa telefoniczna

3

Telco

4

Rozmowa kwalifikacyjna (online)

5

Oferta

W ramach prowadzonego przez nas projektu dla jednego z naszych klientów z branży ubezpieczeń społecznych w Niemczech wspieramy i rozwijamy duży system ERP oparty o Java 8 / Swing / Oracle, wielowarstwową architekturę, wiele generatorów standaryzujących tworzenie programu i konfiguracji, wykorzystujący szereg ciekawych mechanizmów i standardów w celu realizacji biznesowych potrzeb klienta.

W aplikacji prowadzone są konta kilkuset tysięcy ubezpieczonych, dla których, na podstawie gromadzonych informacji, obliczane i gromadzone są składki oraz obliczane i wypłacane świadczenia.

Zespół projektowy tworzy ponad 70 zdolnych i pozytywnie nastawionych koleżanek i kolegów.

Przewiń do profilu firmy