Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Front-end web developer (Wordpress / Prestashop)

Afterweb

8 38311 218 brutto / mies.
  • Gwiaździsta 66, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Afterweb

Gwiaździsta 66

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i rozbudowa stron internetowych oraz sklepów w oparciu o WordPress, PrestaShop,

  • SEO / Optymalizacja kodu stron i sklepów internetowych naszych Klientów.

Nasze wymagania

√ biegła znajomość HTML5, CSS3,

√ dobra znajomość PHP i baz danych MySQL, PostgreSQL,

√ podstawowa znajomość JavaScript i/lub jQuery,

√ znajomość .htaccess - mod_rewrite,

√ praktyczna znajomość budowania projektów RWD,

√ umiejętność szybkiego uczenia się i komunikatywności,

√ wysoki poziom motywacji do osiągania ambitnych celów,

√ wysoka kultura osobista,

√ chęci do wspólnego realizowania misji firmy.

Mile widziane:

√ znajomość popularnych CMS’ów i platform sklepowych (np. WordPress, Drupal, Joomla, PrestaShop, Magento itp.),

√ znajomość zasad SEO / Optymalizacji stron www pod wyszukiwarki,

√ umiejętność samodzielnego prowadzenia dużych projektów,

√ znajomość oprogramowania graficznego,

√ znajomość systemu kontroli wersji Git,

√ doświadczenie w WooCommerce,

√ doświadczenie w PrestaShop.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe od 6000zł netto do 8000zł netto

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • wszelkie niezbędne do pracy, profesjonalne i nowoczesne narzędzia,

  • prywatną opiekę medyczną w LUXMED,

  • szansę rozwoju poprzez pracę ze specjalistami przy ciekawych projektach,

  • premie uzależnione od osiąganych wyników,

  • intensywny rozwój zawodowy, dzięki pakietowi szkoleń,

  • opiekę i wsparcie kierownika działu,

  • imprezy i wyjazdy integracyjne,

  • pracę tylko od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00–16:00.

O nas

AFTERWEB to firma skupiająca specjalistów związanych z reklamą w Internecie. Nasza oferta związana z marketingiem w wyszukiwarce należy do jednych z najlepszych w kraju. Stawiamy zawsze na najwyższą jakość, dlatego nasze biuro znajduje się w Sky Tower – najnowocześniejszym biurowcu we Wrocławiu. Jeśli marzysz o inspirującej pracy w wyjątkowym miejscu to zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji. Gwarantujemy Ci nieustanny rozwój, sympatyczny zespół, pyszną kawę Starbucks i zapierający dech w piersiach widok za oknem każdego dnia! Wszystkich zainteresowanych naszą firmą zachęcamy do zapoznania ze stroną internetową: https://afterweb.pl/

W związku z prężnym rozwojem firmy poszukujemy kreatywnych pracowników do Działu realizacji.

Stanowisko: Web Developer / Front-end Developer

Miejsce pracy: Wrocław / Sky Tower

Etapy rekrutacji:

1. Zdalna rozmowa rekrutacyjna poprzez Skype

2. Zadania rekrutacyjne przy komputerze w siedzibie firmy