Oferta pracy

Front Office Assistant

GOODMAN Doradztwo Personalne S.C.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Dla naszego Klienta czołowego, światowego producenta komponentów do wind osobowych (drzwi, silniki, kabiny, wciągarki) oraz kompletnych wind do nowoczesnych budynków, firmy z długą historią  i własną siecią międzynarodowych biur handlowych na całym świecie, w związku z dalszym rozwojem działalności oddziału w Polsce, poszukujemy kompetentnej osoby do pracy biurowej na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • praca stacjonarna w biurze handlowym w Warszawie (Bródno), nowo tworzone stanowisko
  • administracyjne wsparcie pracy Przedstawicieli Handlowych działających w Polsce i na terenie Europy Wschodniej ( praca w języku polskim i angielskim)
  • bliska telefoniczna i mailowa współpraca z Klientami (firmami specjalizującymi się w serwisie, montażu i modernizacji wind)
  • bieżące przyjmowanie i rejestrowanie w systemie zamówień przychodzących od Klientów z Polski i Europy
  • wsparcie handlowców w przygotowywaniu ofert dla Klientów; uzupełnianie dokumentacji, uzyskiwanie z działu technicznego dodatkowych informacji technicznych niezbędnych handlowcom do ofertowania
  • przygotowywanie ofert na części zamienne dla Klientów, odpowiadanie na zapytania odnośnie części zamiennych
  • pełnienie roli łącznika między zespołem handlowym w terenie a działem technicznym (projektowym) w biurze
  • przyjmowanie rozmów telefonicznych od potencjalnych i obecnych Klientów z Polski i zagranicy dzwoniących do działu handlowego, udzielanie informacji w zakresie oferty handlowej
  • przygotowywanie dokumentów handlowych
  • osoba ta nie będzie zajmować się aktywną sprzedażą lecz wsparciem administracyjnym dla zespołu handlowego i obsługą klientów
  • współpraca z innymi Front Office Assistant w biurze
  • raportowanie do Dyrektora Sprzedaży w Polsce
  • praca w biurze (prawobrzeżna strona Warszawy, Bródno)

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne); wykształcenie średnie techniczne będzie dużym atutem w przypadku braku wyższego technicznego
  • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w wsparciu administracyjnym sprzedaży, (doświadczenie w branży technicznej będzie znaczącym atutem)
  • dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację z zagranicą – wymóg konieczny;
  • duża samodzielność i kreatywność
  • wysoka kultura osobista, otwartość na ludzi
  • nastawienie na aktywne wsparcie działu handlowego w realizacji celów
  • umiejętność komunikowania się i współpracy z osobami na różnych stanowiskach w firmie
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • możliwość dołączenia do zespołu największego, światowego producenta komponentów do wind osobowych
  • umowę o pracę, stabilne zatrudnienie; prywatną opiekę medyczną
  • długofalową, stabilną współpracę i możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • nowo tworzone stanowisko w wyniku dalszego rozwoju firmy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

www.goodmanpolska.com

Prosimy o dopisanie klauzuli:

Wyrażam zgodzę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez GOODMAN Doradztwo Personalne s.c. do potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Jednocześnie zdaję sobie sprawę z przysługującego mi prawa do wglądu przesłanych przeze mnie danych, uzupełniania, poprawiania, a nawet usunięcia danych ze zbioru.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy