Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Front Office Manager

"ANDERSIA TOWER HOTEL MANAGEMENT" sp. z o.o.O firmie

  • plac Andersa 3
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

"ANDERSIA TOWER HOTEL MANAGEMENT" sp. z o.o.

plac Andersa 3

Poznań

Kiedy w pracę wkłada się serce, każda najdrobniejsza rzecz zostaje wykonana z pasją.

Entuzjazm i wyobraźnia  zamieniają rzeczy zwykłe w niezwykłe.

Z szacunku, kreatywności, i profesjonalizmu we wszystkim, co robimy stworzyliśmy miejsce wyjątkowe, IBB Andersia Hotel.

Gdzie spełnienie wymagań każdego Gościa i każdej jego potrzeby jest dla nas największą satysfakcją.

Hotel, którego dynamiczna, zawsze otwarta i elastyczna obsługa dba, by Gość czuł się jak w domu i wracał do nas przy każdej kolejnej okazji.

Jesteśmy aktywni i twórczy. Naszą misją jest oferowanie usług hotelowych, gastronomicznych oraz konferencyjnych na najwyższym poziomie.

OGÓLNY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • organizacja i nadzór nad codziennym, sprawnym funkcjonowaniem recepcji;
  • rekrutowanie, motywowanie, szkolenie i zarządzanie podległym zespołem;
  • maksymalizowanie przychodów Hotelu tj. stałe zwiększenie zysków ze sprzedaży pokoi oraz innych usług hotelowych;
  • zapewnienie najwyższej satysfakcji i zadowolenia Gości, reagowanie na potrzeby i skuteczne rozwiazywanie problemów, celem maksymalizacji ocen wystawianych Hotelowi przez Gości;
  • dbałość o bezpieczeństwo i miły, niezakłócony przebieg pobytu Gości;
  • realizacja skutecznej polityki cenowej;
  • uczestnictwo w działaniach sprzedażowych i marketingowych, codzienny monitoring rynku hotelarskiego;
  • ścisła współpraca z wszystkimi działami w hotelu

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny;
  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok;
  • sumienność i precyzja w wykonywaniu obowiązków;
  • pogodne usposobienie i wysoka kultura osobista;
  • dobra organizacja pracy swojej i podwładnych;
  • preferowana dobra znajomość programu Fidelio oraz pakietu Microsoft Office
  • znajomość internetowych systemów rezerwacyjnych.

OFERUJEMY:

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • stały rozwój i szkolenia,
  • możliwość pracy i rozwoju u boku doświadczonych Hotelarzy,
  • zniżki na pobyty w hotelach z sieci.
  • benefity socjalne, w tym prywatna opieka medyczna

Ogłoszenie archiwalne