Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Front Office Supervisor

Radisson Blu Sobieski Hotel

plac Artura Zawiszy 1

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie prawidłowej obsługi gości w Dziale Recepcji zgodnie z obowiązującymi standardami Radisson Group,

  • nadzorowanie pracy działu Front Office w czasie zmiany,

  • współpraca z działem księgowym,

  • aktywna współpraca z Bell staff oraz działami Reservations, Housekeeping i Room Service w celu zapewnienia jak najlepszej obsługi Gości

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w dziale Recepcji w hotelu na podobnym stanowisku

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

  • kultura osobista

  • dobra znajomość języka angielskiegow mowie i piśmie

  • wysoki poziom komunikatywności

To oferujemy

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Prywatne ubezpieczenie medyczne

  • Zniżki na produkty i usługi hotelowe w Radisson Group w kraju i za granicą

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Radisson Hotel Group to jedna z największych grup hotelowych na świecie, posiadająca siedem rozpoznawalnych marek hotelowych, ponad 1400 hoteli w różnych zakątkach świata, zarówno czynnych, jak i w przygotowaniu. W portfolio RHG znajdują się: Radisson Collection, Radisson Blu, Radisson, Radisson RED, Park Plaza, Park Inn by Radisson, Country Inn & Suites by Radisson

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Poszukujemy ludzi otwartych, pozytywnie nastawionych do pracy, dla których praca z ludźmi i dla ludzi nie stanowi problemu.

Jeśli dodatkowo jesteś osobą, która potrafi znaleźć sposób, aby uprzyjemnić naszym Gościom pobyt w hotelu, dołącz do naszego zespołu.