Oferta pracy

Front Office System Manager

The Adecco Group O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Numer ref.: 221/WAW/2020

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zarządzanie pracą użytkowników i bazą danych
w zintegrowanym systemie front office oraz zapewnienie jakości działania tego narzędzia.

Kluczowe zadania dla tej roli to:

  • Bieżące wsparcie użytkowników w zakresie korzystania z systemu,
  • Dbałość o dostępy i licencje,
  • Szkolenie nowych użytkowników,
  • Odpowiadanie na zapytania ad hoc związane z funkcjonalnością,
  • Ochrona jakości danych aplikacji ,
  • Monitorowanie danych, tworzenie dashboardów oraz raportowanie wskaźników,
  • Weryfikacja i walidacja klientów ,
  • Współpraca z działem IT w celu śledzenia problemów z aplikacjami i wniosków o zmianę, oraz incydentów zgłoszonych do IT.
  • Wdrażanie ulepszeń aplikacji, testowanie nowych wersji aplikacji i przekazywanie ich do użytkowników,
  • Zarządzanie pakietami ogłoszeń.
  • Doświadczenie w obsłudze i administracji różnych systemów ATS, CRM - warunek konieczny;
  • Doświadczenie w pracy w agencji pracy w zakresie prowadzenia procesów rekrutacyjnych;
  • Dobra znajomość zarządzania klientem, procesu CRM;
  • Bardzo dobra komunikacja w języku angielskim w mowie i piśmie;
  • Wdrażanie i administrowanie systemem InFO mile widziana.
  • Dużą swobodę w działaniu.
  • Możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju osobistego, który wspieramy począwszy od pełnego wdrożenia;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Zatrudnienie w prestiżowej firmie o zasięgu międzynarodowym;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności, z uwzględnieniem bonusów pozapłacowych.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy