Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frontend (Angular) Developer

Pro Business Solutions IT spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 14 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • JavaScript

  • CSS

  • HTML

  • Git

Twój zakres obowiązków

Dołącz do grupy Pro Business Solutions IT, która dostarcza innowacyjne rozwiązania optymalizujące sprzedaż. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i posiadanym umiejętnościom, dostarczamy rekomendacji i technologii, których wdrożenie buduje przewagę konkurencyjną.

Jesteśmy firmą dostarczającą narzędzia optymalizujące sprzedaż w branży FMCG. Nasze działania obejmują implementacje aplikacji mobilnych, webowych wspieranych przez AI. Zapraszamy do naszego ITeam'u, w którym Twoimi głównymi obowiązkami będą:

- rozwój aplikacji w Angular 12

- migracja aplikacji z AngularJS do Angular 12

- rozwój aplikacji mobilnej w TypeScript

- rozwój aplikacji w AngularJS+Cordova/Ionic

Dajemy również możliwość rozwoju w innych technologiach np Kotlin, React

Nasze wymagania

  • Angular

  • CSS

  • HTML

  • Git

  • REST

  • Polish

Mile widziane

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Samodzielność i inicjatywa

  • Pozytywne nastawienie i komunikatywność

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wysoka kultura osobista

  • Znajomość i bezwzględne przestrzeganie zasad etyki

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Kreatywność i chęć poszerzania wiedzy

  • TypeScript / Sass / Bootstrap / RxJS

  • Webpack / Less

  • English

  • Cordova/Ionic

  • UI / UX / CX / Mobile

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 10

Tak pracujemy

  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • kanban

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • project manager
  • graphic designer
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wzorce projektowe

  • DDD

  • pair programming

  • Continuous Deployment

  • Continuous Integration

  • narzędzia do trackowania zadań

  • automatyzacja testów

  • testy funkcjonalne

  • testy integracyjne

  • testy wydajnościowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • treningi umiejętności miękkich

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia we współpracy z międzynarodowymi korporacjami

  • Elastyczne godziny pracy, na czas pandemii możliwość pracy zdalnej

  • Stała długość kontraktu

  • Praca w pełnym wymiarze

  • Brak podróży służbowych

  • Przyjazną atmosferę oraz bardzo dobrą współpracę w Dziale.

  • Niezbędne narzędzia pracy (potrzebne oprogramowanie, 2 monitory, laptop, wygodny fotel, kawa i herbata)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata