Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frontend angular developer

"APPS GARDEN" sp. z o.o.

8 00012 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

tworzenie innowacyjnych programów dla naszych Klientów w Polsce i zagranicą

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość Angular oraz React

  • znajomość Git, uni testy i procesów automatyzacji testów

  • wiedza na temat interfejsów REST

  • angielski na poziomie B2

  • umiejętność szybkiego zbierania informacji i łączenia ich w spójną całość

  • duża samodzielność

  • jasna komunikacja i omawianie swoich pomysłów i koncepcji

  • umiejętność współpracy w zespołach z programistami i Project Managerami

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i możliwość rozwoju

  • nowe wyzwania projektowe,

  • pracę w doświadczonym zespole chętnie dzielącym się wiedzą,

  • zlecenia dla firm z Polski i zagranicy,

  • stabilną pracę,

  • fajną atmosferę,

  • elastyczny czas pracy,

  • forma zatrudnienia do uzgodnienia

O nas

Apps Garden tworzy zespół doświadczonych i kreatywnych ludzi zakręconych na punkcie IT. Stawiamy na pasję i otwartość w tworzeniu rozwiązań dla naszych polskich i zagranicznych Klientów spełniających ich najwyższe oczekiwania.

W naszym zespole masz możliwość ciągłego poszerzania kompetencji i realizowania się przy ciekawych projektach.

Jeśli szukasz nowych wyzwań, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.