Oferta pracy

Frontend Architect

Grupa Pracuj

umowa o pracę
17 00020 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
17 00020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Prosta 68, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • ekspert
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Prosta 68

Wola

Warszawa

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Node.js

  • React.js

  • JavaScript

  • TypeScript

  • Redux

  • REST

  • OAuth

  • Azure

Mile widziane

  • Azure Static Webapps

  • Kubernetes

  • GraphQL

  • WebVitals

System operacyjny

O projekcie

Jako Zespół Architektów na co dzień wspieramy pracę zespołów rozwijających produkty Pracuj.pl i spółek należących do Grupy Pracuj. Jesteśmy odpowiedzialni za tworzenie i rozwój narzędzi wykorzystywanych przez programistów. Projektujemy, monitorujemy i wdrażamy najlepsze praktyki i standardy w obszarze architektury tak, aby spełniała one wysokie kryteria jakościowe i pozostawała przystępna dla wszystkich.

Twój zakres obowiązków

  • Definiowanie i monitoring standardów

  • Projektowanie architektury warstwy frontend dla nowych usług

  • Wsparcie zespołów w codziennej pracy (code review, pair programming, refinement zadań)

  • Rozwój narzędzi współdzielonych przez zespoły deweloperskie

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Biegła znajomość języka JavaScript, technologii Node.js i React

  • Bardzo dobra znajomość dobrych praktyk związanych z wytwarzaniem oprogramowania

  • Bardzo dobra znajomość silników przeglądarek, aspektów RWD, dostępności i web performance

  • Dobra znajomość zagadnień związanych z rozwojem krytycznych usług obsługujących duży wolumen ruchu

  • Dobra znajomość aspektów związanych z realizacją usług opartych o środowisko chmurowe

  • Znajomość zagadnień związanych z DevOps

  • Znajomość środowiska Azure

  • Znajomość zagadnień SEO

Podział czasu pracy
55%

Doradztwo i konsultacje

30%

Development narzędzi

15%

Definiowanie i monitoring standardów

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • mierniki jakości kodu

  • statyczna analiza kodu

  • wzorce projektowe

  • event modeling

  • pair programming

  • TDD

  • NFR

  • zarządzanie długiem technologicznym

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • branżowe platformy e-learningowe

  • budżet rozwojowy

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • przestrzeń do eksperymentowania

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wspieramy wydarzenia dla IT

To oferujemy

  • Premie półroczne (UoP) (75% miesięcznego wynagrodzenia brutto)

  • 21 dni płatnego nieświadczenia usług (B2B)

  • Możliwość pracy 100% zdalnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Etapy rekrutacji
1

I Spotkanie online

2

II Spotkanie online

Grupa Pracuj jedna z najszybciej rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej. Oprócz serwisu Pracuj.pl, jesteśmy właścicielem platformy eRecruiter, portalu Robota.ua na Ukrainie oraz Softgarden w Niemczech. Grupę Pracuj tworzą niesamowici ludzie. Pasjonaci technologii wspierającej działania w obszarach HR. Procesy rekrutacji znamy z każdej strony. Dzięki temu pomagamy kandydatom znaleźć ich wymarzoną pracę. Wspieramy też pracodawców w zarządzaniu procesem rekrutacji oraz w budowaniu ich marki.

Przewiń do profilu firmy