Frontend Developer #Angular

GRUPA PZU

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular 11+

  • REST

  • GIT

  • RxJS

  • JavaScript

Mile widziane

  • Jasmine

  • SCSS

  • SQL

  • JAVA

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności w głównym systemie wspierającym obsługę ubezpieczeń grupowych

  • Implementacja w Angular 11 funkcjonalności działających obecnie we frameworku legacy (przepisywanie ekranów na nowy stos technologiczny)

  • Analiza i usuwanie błędów programistycznych, współpraca z testerami

  • Zapewnienie właściwej jakości wytwarzanego oprogramowania i zgodności ze standardami oraz dobrymi praktykami

  • Wsparcie programistyczne podczas wdrażania rozwiązań

  • Optymalizacja wydajnościowa oraz stabilizacja wdrożonych rozwiązań

  • Tworzenie testów jednostkowych kodu

  • Udział w refinementach oraz wycenach pracochłonności

  • Przygotowywanie analiz deweloperskich przed rozpoczęciem niektórych prac

  • Ścisła współpraca z analitykami systemowymi oraz dostawcą utrzymaniowym

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w roli frontend developera w komercyjnych projektach

  • Dobra znajomość: Angular 11+, REST, GIT, RxJS

  • Znajomość „czystego” JavaScriptu

  • Znajomość narzędzi Atlassian

  • Mile widziana będzie znajomość Jasmine, SCSS, poruszanie się po bazach SQL oraz czytanie kodu JAVA

To oferujemy

  • Umowa o pracę i atrakcyjny model pracy hybrydowej: 4 dni z biura w miesiącu

  • Praca w jednym z największych zespołów IT w Polsce, tworzonym przez ponad 1000 ekspertów i specjalistów, zorientowanych na kulturę DevOps i Agile

  • Praca w dużych, złożonych projektach

  • Motywujący system wynagrodzeń

  • Pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 7% opłacany przez pracodawcę

  • Opieka medyczna w PZU Zdrowie

  • Zniżka pracownicza do 50% na ubezpieczenia (m. in. PZU DOM, PZU AUTO)

  • Platforma benefitowa m.in. karta sportowa, bilety do kin i teatrów, vouchery zakupowe

  • Elastyczna oferta grupowego ubezpieczenie na życie w wielu wariantach

  • Dostęp do bazy szkoleń cyfrowych oraz nowoczesnych platform edukacyjnych.

  • Szkolenia i programy rozwojowe dla pracowników i menedżerów

  • Coroczne konferencje i inicjatywy promujące rozwój kompetencji przyszłości, z udziałem uznanych prelegentów

  • Programy i działania wellbeingowe dla pracowników

  • 2 dni w roku na wolontariat pracowniczy (możesz zrealizować autorski projekt wolontariacki lub wziąć udział w akcji zorganizowanej przez Fundację PZU)

  • Możliwość rozwoju pasji sportowych w ramach 15 sekcji PZU Sport Team (od Badmintona – po Żeglarstwo)

  • Najbardziej zielone biuro w Warszawie (PZU Park) ze strefami relaksu i siłownią