Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frontend Developer (Angular)

LSI Software S.A.

  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Stanisława Przybyszewskiego 176/178

Widzew

Łódź

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • RESTful

  • API

  • Java Script ES6

  • TypeScript

  • HTML5

  • CSS3 (SCSS)

  • NgRx

  • Git

  • GitLab

  • UX

  • UI

Mile widziane

  • Web Services

  • Docker

  • Jira

  • Confluence

  • Scrum

System operacyjny

O projekcie

Do kilku naszych zespołów poszukujemy Frontend Developerów, który będą odpowiedzialni za dodawanie nowych funkcjonalności i rozwój tych, które już istnieją w kluczowym projekcie. Oferta skierowana jest do osób chcących brać udział w rozwoju naszych strategicznych rozwiązań webowych dla klientów międzynarodowych. Dołączając do grona doświadczonych developerów rozwiniesz swoje techniczne umiejętności, a codzienne wyzwania i praca w różnorodnych technologiach pomogą Ci stopniowo osiągać wyznaczane cele.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie nowej wersji kluczowego produktu oraz rozwiązań zgodnie z wypracowanym wspólnie z Product Ownerem planem;

  • aktywny udział w planowaniu zadań, prace programistyczne, codzienne spotkania, podsumowania;

  • tworzenie dokumentacji programistycznej w wymaganym zakresie;

  • wsparcie merytoryczne dla nowych członków zespołu.

Nasze wymagania

  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych w oparciu o framework Angular;

  • Znajomość TypeScript, Java Script, HTML5/CSS3 (SCSS, NgRx;

  • znajomość protokołu http, RESTfull API;

  • znajomość architektury klient-serwer;

  • znajomość systemu kontroli wersji GIT, GITLab, GITHub;

  • rozumienie zagadnień związanych z UX/UI;

  • doświadczenie w tworzeniu oprogramowania w zespołach projektowych;

  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

  • Docker

  • Jira

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • fullstack developer
  • mobile developer
  • project manager
  • UI designer
  • UX designer
  • analityk biznesowy
  • administrator IT

To oferujemy

  • stabilną współpracę - zatrudniamy ponad 250 pracowników, jesteśmy spółką notowaną na giełdzie;

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia;

  • Medicover Sport, prywatna opieka medyczna Medicover, ubezpieczenie grupowe (PZU/AVIVA);

  • różnorodność technologii, szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne, odpowiednio przystosowane pokoje projektowe, duży parking, wyjścia zespołowe, integracje, relax room, własna sala kinowa;

  • elastyczne godziny pracy, możliwość pracy: stacjonarnej/hybrydowej/zdalnej;

  • współpracę: UoP/B2B w zależności od preferencji;

  • pakiet relokacyjny przez pierwsze 6 miesięcy pracy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z działem HR

2

Zadanie rekrutacyjne

3

Spotkanie z bezpośredni przełożonym

4

Witamy na pokładzie LSI Software!

LSI Software S.A. jest wiodącym na rynku polskim producentem oprogramowania dla sektorów detalicznego i gastronomiczno-hotelarskiego. Jesteśmy producentem własnego systemu klasy ERP oraz oprogramowania do obsługi obiektów rekreacyjno-sportowych.

Przewiń do profilu firmy