Oferta pracy

Frontend Developer - Angular

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca zdalna
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • JavaScript

  • TypeScript

  • Angular

System operacyjny

O projekcie

Jako Software Engineer będziesz współtworzył aplikację webową napisaną z wykorzystaniem Angular i TypeScript. Aplikacja ta jest interfejsem naszego wewnętrznego CRMa, z którego korzystać będą setki pracowników Grupy Bauer. Wykorzystując metodologie zwinne, będziesz dostarczał nowe rozwiązania napisane zgodnie z przyjętymi standardami oraz rozwijał i utrzymywał istniejące już funkcjonalności w naszych systemach.

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie rozwiązań z użyciem technologii: Angular, TypeScript, Bootstrap;

  • Refaktoryzacja, optymalizacja i ulepszanie istniejącej bazy kodu w celu utrzymania i skalowania;

  • Współpraca z UX/UI Designerem w procesie przenoszenia User Stories na makiety oraz ich implementację;

  • Dokumentowanie tworzonych rozwiązań;

  • Przeprowadzanie code review;

  • Współpraca z działem odpowiedzialnym za infrastrukturę.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość JavaScript oraz TypeScript;

  • Znajomość HTML5 i CSS3;

  • Znajomość SASS;

  • Doświadczenie w pracy z Angular2+;

  • Doświadczenie w pracy z wykorzystaniem REST;

  • Doświadczenie w pracy z GIT;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane

  • Znajomość webpack lub gulp

  • Znajomość Node.js

  • Umiejętność pisania testów jednostkowych (karma + jasmine)

  • Podstawowa znajomość PHP / Symfony

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 6

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • koncentrujesz się na utrzymaniu kodu
  • agile

Skład zespołu

  • frontend developer
  • programista testów automatycznych
  • tester manualny
  • product owner
  • project manager
  • scrum master
  • UI designer
  • UX designer
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • deployment na poziomie zespołu

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

  • dokumentacja

  • narzędzia do trackowania zadań

  • zarządzanie długiem technologicznym

  • środowiska testowe

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • firma wspiera projekty open source

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • treningi umiejętności miękkich

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wsparcie w przygotowaniu do bycia prelegentem

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

Sunrise System działa na rynku już 18 lat! Jak przystało na firmę z branży IT, naszą działalność rozpoczynaliśmy w garażu. Teraz posiadamy biura w Poznaniu, Bydgoszczy, Warszawie, Toruniu i we Wrocławiu. Dzięki świetnym ekspertom oraz doświadczonym specjalistom zajmujemy czołową pozycję w branży SEO w Polsce i z odwagą wkraczamy na rynki międzynarodowe. Poza tym możemy pochwalić się statusem Premier Google Partner, który potwierdza nasze kompetencje oraz prowadzenie działań zgodnie z zasadami Google. Na naszym koncie mamy zrealizowanych już tysiące kampanii SEO/SEM, a nasza oferta obejmuje m.in. tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych, działania z zakresu Link Buildingu czy Content Marketingu. Prowadzimy również kampanie reklamowe Google Ads oraz w social mediach.

Przewiń do profilu firmy