Frontend Developer (Angular)

Connectis_

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • JavaScript

  • TypeScript

  • RxJS

Twój zakres obowiązków

  • Udział w innowacyjnym projekcie dla globalnego klienta z branży automotive

  • Dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań, z dbałością o skalowalność i niezawodność

  • Tworzenie systemów rozproszonych w projektach emobility/utility

  • Współpraca z doświadczonym zespołem developerskim

  • Tech stack m.in: Angular 13/14, TypeScript, JavaScript ES6/7, RxJS, NgRx, TDD, npm/yarn, Webpack, Jenkins, Swagger

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia na stanowisku Javascript Developer

  • Doświadczenie w tworzeniu wielkoskalowych/złożonych aplikacji frontendowych

  • Praktyczne doświadczenie w pracy z frameworkiem Angular 6+, Typescript, HTML/CSS, Bootstrap

  • Dogłębne zrozumienie programowania asynchronicznego (RxJS) i zarządzania stanem (NgRx)

  • Praktyczne doświadczenie z jednym z rozwiązań testowych: Karma, Jasmine, Jest, Cypress

  • Znajomość narzędzi: npm/yarn, webpack, git, GitHub, Jenkins, swagger

  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane

  • Znajomość Test Driven Development, Behavior Driven Development, Domain Driven Design

  • Znajomość React.js lub Vue.js

To oferujemy

  • 5000 zł za każde polecenie Specjalisty do naszych projektów

  • Meetupy technologiczne, imprezy, spotkania integracyjne

  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej w Warszawie

  • Indywidualnego opiekuna po stronie Connectis_

  • Proces rekrutacyjny przeprowadzany zdalnie

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Pakiet sportowy i opiekę medyczną

  • Skandynawską kulturę pracy

  • Długofalową współpracę

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • komputer do użytku prywatnego

Connectis_

Jesteśmy firmą technologiczną i unikalną społecznością 400 specjalistów IT. Zapewniamy zespoły IT niezbędne do rozwoju biznesu od 20 lat.

Przewiń do profilu firmy