Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frontend Developer Angular with German

DEVQUBE sp. z o.o.

umowa o pracę
8 00013 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
11 70015 200 netto (+ VAT) / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Angular

  • TypeScript

  • JavaScript

  • CSS

  • HTML

Mile widziane

  • REST API

O projekcie

Do naszego zespołu projektowego poszukujemy doświadczonego Frontend Developera, któremu znana jest praca w środowisku międzynarodowym.

Projekt ma na celu przetransformowanie przedsiębiorstwa zagranicznego w zgodną z przemysłem 4.0 nowoczesną firmę, której technologia jest nieodzownym elementem.

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i implementacja aplikacji Enterprise,

  • wdrażanie aplikacji przy użyciu nowych technologii i frameworków,

  • analiza, poprawa błędów i usprawnianie wydajności,

  • optymalizacja i wprowadzanie modyfikacji do istniejących aplikacji,

  • wsparcie zespołu projektowego,

  • code review.

Nasze wymagania

  • zaawansowana znajomość frameworku Angular,

  • co najmniej 3 lata doświadczenia,

  • zaawansowana znajomość TypeScript i JavaScript (ES6+),

  • dobra znajomość CSS, HTML, LESS / SASS oraz RWD,

  • znajomość narzędzi dla Developerów w środowisku przeglądarkowym,

  • język niemiecki, pozwalający swobodne omawianie zagadnień technicznych z Klientem (B2 / C1),

  • otwartość na pracę w międzynarodowym środowisku.

  • znajomość alternatywnych frameworków,

  • znajomość REST API,

  • znajomość technologii backendowych.

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta
  • koncentrujesz się na jednym projekcie
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • tworzysz kod "od zera"
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • lider techniczny
  • tester manualny
  • project manager
  • UI designer
  • UX designer
  • administrator IT

Tak pracujemy nad projektem

  • Clean Code

  • code review

  • wsparcie architekta / lidera technicznego

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • budżet rozwojowy

  • czas na rozwój Twoich pomysłów

  • konferencje w Polsce

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • możliwość rozwoju, poszerzania wiedzy przy wsparciu doświadczonych developerów,

  • atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od Twoich umiejętności),

  • pakiet szkoleniowy,

  • pakiet MultiSport,

  • międzynarodowe projekty w nowoczesnych technologiach,

  • brak dress code,

  • praca zdalna, elastyczny czas pracy,

  • wybór formy współpracy (umowa o pracę/B2B -> jesteśmy elastyczni ;),

  • przyjazna atmosfera.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

wstępna rozmowa telefoniczna

2

rozmowa zdalna z osobą techniczną odpowiedzialną za projekt

3

informacja zwrotna

Jesteśmy Software Housem, który dość dynamicznie się rozwija i w związku z rosnącą liczbą projektów potrzebujemy do naszego zespołu, nowych twarzy, które chciałby by się rozwijać jako Frontend Developer Angular with German.

Przewiń do profilu firmy