Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frontend Developer

SI-eCommerce

12 00014 000 netto (+ VAT) / mies.
  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 5
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
  • Робота для іноземців
    без польської
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • HTML

  • CSS

  • SCSS

  • TypeScript

  • JS

  • Angular

  • RxJS

  • Git

  • REST API

  • NgRX

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie aplikacji webowych w powierzonych projektach

  • Pisanie wydajnych kodów, korzystając z najlepszych praktyk tworzenia oprogramowania

  • Tworzenie dokumentacji oprogramowania

  • Współpraca z Backend Developerami oraz QA

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako Frontend Developer

  • Potrafisz tworzyć wydajny i efektywny kod

  • Posiadasz analityczny umysł i przywiązuje wagę do szczegółów

  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym

  • Szybko się uczysz i lubisz dzielić się wiedzą

Podział czasu pracy
70%

Nowe funkcjonalności

10%

Utrzymanie i naprawa bugów

10%

Dokumentacja

10%

Spotkania i rozwój

Tak organizujemy naszą pracę

Liczba osób w zespole

  • 1-10

Tak pracujemy

  • scrum

Skład zespołu

  • backend developer

Tak pracujemy nad projektem

  • testy integracyjne

  • testy jednostkowe

  • testy manualne

Takie dajemy możliwości rozwoju

  • konferencje w Polsce

  • konferencje zagraniczne

  • mentoring

  • szkolenia wewnątrzfirmowe

  • szkolenia zewnętrzne

  • wsparcie merytoryczne od liderów technologicznych

  • wymiana wiedzy technicznej w firmie

To oferujemy

  • Kontrakt B2B (12k – 14k)

  • Zadaniowy czas pracy oraz elastyczne godziny

  • Praca zdalna lub z biura w jednej z naszych lokalizacji: Katowice, Wrocław, Warszawa, Poznań

  • Płaską strukturę oraz małe zespoły projektowe (1-10), w których pracują Java Developerzy, Frontend Developerzy, Project Managerowie, QA.

  • Dofinansowanie do karty MultiSport, ubezpieczenia na życie i opieki medycznej LuxMed

  • Imprezy i wyjazdy integracyjne

  • Platformę językową eTutor

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • karty przedpłacone

  • program rekomendacji pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

Etapy rekrutacji
1

A short telephone or online conversation

2

Remote technical conversation

3

Employment decision

Kim jesteśmy? Si-eCommerce jest pierwszą firmą w Europie środkowo-wschodniej, która uzyskała autoryzację serwisową i sprzedażową Hybris. Jesteśmy srebrnym partnerem firmy SAP.

Wdrażamy platformę SAP Commerce, SAP ERP oraz SAP CRM dla czołowych firm na rynku Polskim i globalnym z sektora: Retali, Telco, B2B, Utilities i inne.

Podchodzimy elastycznie do potrzeb naszych Współpracowników: Ty decydujesz w jakich godzinach pracujesz, jaką formę zatrudnienia wybierasz czy pracujesz z biura czy zdalnie! Nasze biura zlokalizowane są w Katowicach, Wrocławiu i Warszawie.

Według naszego wewnętrznego badania Pracownicy cenią pracę w Si-eCommerce za: luźną atmosferę, realny wpływ na projekt, zadaniowy czas pracy oraz koleżeńską pomoc. 100% naszych pracowników poleciłoby pracę w Si-eCommerce znajomemu!

Przewiń do profilu firmy