Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Frontend Developer

AlleKurier sp. z o.o.

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • HTML

  • CSS

  • JS

  • ReactJS

  • Angular

  • VueJS

  • Git

Twój zakres obowiązków

  • 100% tworzenie nowego kodu dla autorskiego systemu (na backendzie PHP 8) w ReactJS z wykorzystaniem Next.js oraz Monorepo

  • wdrożenie frontendu nowej wersji serwisu Allekurier.pl (100+ ekranów desktop oraz mobile) przy współpracy z zespołem backendowców PHP oraz UX/UI designerką

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość co najmniej jednego z frameworków: React, VueJS, Angular

  • bardzo dobra znajomość JS/HTML/CSS oraz RWD

  • doświadczenie w budowaniu UI

  • doświadczenie z NPM

  • praktyczna znajomość GIT-a

  • doświadczenie na podobnym stanowisku 2+

To oferujemy

  • wynagrodzenie 12 000 - 14 000 zł + VAT (B2B), możliwość współpracy na podstawie UoP, zlecenie lub dzieło

  • 100% pracy zdalnej (jeśli uznasz, że tak jest dla Ciebie wygodniej)

  • elastyczny czas pracy (nasze godziny corowe to 9 – 16)

  • możliwość wyboru szkoleń programistycznych, wg. własnego uznania

  • brak legacy code

  • przyjazną, niekorporacyjną atmosferę i brak dress code’u

  • płaską strukturę organizacyjną i bardzo duży wpływ na projekt

  • realizację projektu z sektora e-commerce i logistyki

  • dogodną lokalizację biura - zapraszamy Cię do wirtualnego spaceru: https://my.matterport.com/show/?m=PxcDBRHpAkm

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Nasz stack technologiczny

  • Next.js - React.js, TailwindCSS, TypeScript

  • React-query, react-hook-form

  • ESLint, prettier, husky, lint-staged

AlleKurier jest pośrednikiem pomiędzy nadawcami przesyłek kurierskich a przewoźnikami (DPD, UPS, DHL, etc.). Przez ostatnie 12 lat pozyskaliśmy setki tysięcy klientów - ich zadowolenie jest dla nas największym priorytetem.

Zaczynaliśmy w 2010 roku – teraz stanowimy zespół 40 osób z różnych dziedzin (programiści, marketing, obsługa klienta, specjaliści dot. organizacji transportu).

To dzięki zespołowi nasza firma z każdym miesiącem realizuje coraz bardziej ambitne cele. Dlatego też poszukujemy Ciebie: ambitnego programistę do rozwijania projektu internetowego.

Przewiń do profilu firmy